PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trening dla tych, którzy dużo siedzą przy biurku czy w samochodzie. Oglądaj i ćwicz

Trening dla tych, którzy dużo siedzą przy biurku czy w samochodzie. Oglądaj i ćwicz
- Pogoda już wiosenna, choć jeszcze mamy zimę - zaczął niedzielne zajęcia, w ostatni dzień lutego, Cezary Dobrzelecki. Po serii nagrywanych treningów na siłowni, tym razem nasz prowadzący wyszedł w teren. Zajęcia dobre szczególnie dla tych, którzy odczuwają sztywność w górnej części pleców i szyi. Czas trwania około 20 minut.
- Lewy łokieć odginamy a prawym barkiem chcemy dotknąć lewego kolana - instruuje prowadzący
- Lewy łokieć odginamy a prawym barkiem chcemy dotknąć lewego kolana - instruuje prowadzący
fot. Domowa Siłownia

 

- Przygotowałem dla Was zestaw mobilizujący obręcz barkową, czyli całą naszą górną część ciała, kręgosłup piersiowy i barki. Zajmiemy się przy okazji całymi rękami. Zestaw dla każdego kto dużo siedzi, kto odczuwa sztywność w górnej części pleców, szyi - wylicza Cezary Dobrzelecki

W niedzielę, 28 lutego, nasz prowadzący po serii zajęć w pomieszczeniu, tym razem ponownie wyszedł w teren. 

- Pogoda już wiosenna, choć jeszcze mamy zimę - stwierdził. 


Czas trwania około 30 minut. Przydadzą się mata lub ręcznik i woda. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia. 

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

W czasie pandemii prowadzi różne zajęcia online na swoim profilu na FB (część z nich można oglądać na www.gdansk.pl). Część pokazów odbywała się w terenie: na plaży w Jelitkowie, w lesie na osiedlu Kiełpinek, przy zbiorniku retencyjnym Kiełpinek, na tarasie widokowym gdańskiego lotniska, przy stadionie w Letnicy, na Górze Gradowejsali treningowej Ergo Areny, czy w punkcie widokowym na Oruni Górnej.

Ostatnie zajęcia były nagrywane w pomieszczaniach. Zobacz treningi na rozciąganie i rozruszanie całego ciała, wzmacnianie górnych części ciała.

Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl