PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trening na spalanie kalorii i rozruszanie ciała. Oglądaj i ćwicz

Trening na spalanie kalorii i rozruszanie ciała. Oglądaj i ćwicz
Cezary Dobrzelecki część treningów, które transmitujemy na www.gdansk.pl prowadzi w terenie. W niedzielę, 3 stycznia, ćwiczył na parkingu przed stadionem w Letnicy. - Trening zorientowany na podkręcenie spalania kalorii, rozruszanie całego ciała oraz poprawę elastyczności mięśni - zapowiadał. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia.
- Kolana cały czas wyprostowane - instruuje prowadzący
- Kolana cały czas wyprostowane - instruuje prowadzący
fot. FB Cezary Dobrzelecki

 

Cezary Dobrzelecki w czasie pandemii prowadzi różne zajęcia na swoim profilu na FB, niektóre z nich oglądać można także na www.gdansk.pl. Część pokazów odbywała się w terenie: na plaży w Jelitkowie, w lesie na osiedlu Kiełpinek, przy zbiorniku retencyjnym Kiełpinek, na tarasie widokowym gdańskiego lotniska. Podobnie było w niedzielę, 3 stycznia - tym razem za tło robił stadion w Letnicy.  

- Zapraszam na szybki, 30-minutowy trening. Będzie on zorientowany na podkręcenie spalania kalorii, rozruszanie całego ciała oraz poprawę elastyczności mięśni - zapowiadał prowadzący.

Kto nie zdążył na trening w niedzielę, może poćwiczyć oglądając nagranie. Czas trwania 30 minut. Przydadzą się mata lub ręcznik i woda. 


Trening rozpoczyna się w 4:15 minuty transmisji. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia.

 

O prowadzącym:

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl