PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ćwiczenia na obręcz barkową oraz trening kondycyjny, czyli spalaliśmy kalorie. Oglądaj i ćwicz

Ćwiczenia na obręcz barkową oraz trening kondycyjny, czyli spalaliśmy kalorie. Oglądaj i ćwicz
Tym razem Cezary Dobrzelecki prowadził trening online z lasu na osiedlu Kiełpinek. W niedzielę, 8 listopada, po obowiązkowej rozgrzewce były rozciąganie, ćwiczenia obręczy barkowej i 20 minut sporego wysiłku. - Spaliłem prawie 600 kalorii - przyznał prowadzący po trzech kwadransach. Zapraszamy do oglądania wideo i ćwiczenia. Czas trwania 45 minut.
W jesiennej leśnej scenerii
W jesiennej leśnej scenerii
fot. FB Train Me Now - Cezary Dobrzelecki

 

- W planie będzie rozruszanie obręczy barkowej, czyli górnej części ciała. To pierwsze dwadzieścia minut. Drugie dwadzieścia minut poskaczemy i pobiegamy sobie w miejscu, czyli będziemy spalać kalorie. Czyli będzie trening kondycyjny - mówił Cezary Dobrzelecki, który w niedzielę, 8 listopada, już po raz kolejny prowadził otwarte, bezpłatne zajęcia na FB Train Me Now Cezary Dobrzelecki oraz na www.gdansk.pl

Zajęcia trwały 45 minut, najintensywniej było w drugiej części, gdzie dominowały pajacyki, przysiady i wypady nóg. 

- Spaliłem prawie 600 kalorii - przyznał już po zajęciach prowadzący. 


Zapraszamy do ćwiczenia. Przydatne będą mata lub ręcznik oraz woda. Zajęcia rozpoczynają się w 3 minucie transmisji.

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży. 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl