PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trening rozciągający całego ciała w Ergo Arenie. Oglądaj i ćwicz

Trening rozciągający całego ciała w Ergo Arenie. Oglądaj i ćwicz
Cezary Dobrzelecki prowadzi dla wszystkich ćwiczenia online m.in. na www.gdansk.pl. W niedzielę, 17 stycznia, trafił do salki treningowej Ergo Areny. - Pokażę jak sprawić, by nasze ciało było bardziej elastyczne - mówił. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia. Czas trwania około 30 minut.
- Wyginamy się do tyłu, wydech i wracamy - instruuje prowadzący
- Wyginamy się do tyłu, wydech i wracamy - instruuje prowadzący
fot. FB Cezary Dobrzelecki

 

Cezary Dobrzelecki jest trenerem piłki nożnej, trenerem personalnym, autorem warsztatów świadomościowych w temacie zdrowego stylu życia. W niedzielę, 17 stycznia, skorzystał z gościnności Ergo Areny. Zajęcia prowadził z sali treningowej hali na granicy Gdańska i Sopotu. 

- Zapraszam na ogólny rozruch ciała w dość dynamicznej formie. Pokażę jak sprawić, by nasze ciało było bardziej elastyczne - mówił na wstępie Cezary Dobrzelecki. 

Czas trwania: 30 minut. Przydadzą się mata lub ręcznik oraz woda. 

Kto nie zdążył na trening na żywo, może poćwiczyć oglądając nagranie. Czas trwania około 30 minut. Przydadzą się mata lub ręcznik i woda. 


Trening - po teoretycznym wstępie na temat mięśni brzucha - rozpoczyna się w 2:20 minuty transmisji. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia.

 

W czasie pandemii Cezary Dobrzelecki prowadzi różne zajęcia online na swoim profilu na FB (część z nich można oglądać na www.gdansk.pl). Część pokazów odbywała się w terenie: na plaży w Jelitkowie, w lesie na osiedlu Kiełpinek, przy zbiorniku retencyjnym Kiełpinek, na tarasie widokowym gdańskiego lotniska, przy stadionie w Letnicy, na Górze Gradowej

Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl