PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trening na rozciąganie i rozruszanie całego ciała. Oglądaj i ćwicz

Trening na rozciąganie i rozruszanie całego ciała. Oglądaj i ćwicz
- Zapraszam na ogólny rozruch całego ciała, trochę bardziej dynamiczny. Zaczynamy od dynamicznej rozgrzewki - rozpoczął w niedzielny poranek, 31 stycznia, Cezary Dobrzelecki, który w pandemii prowadzi zajęcia na swoim profilu na FB oraz na www.gdansk.pl. Przydadzą się mata lub ręcznik oraz woda. Czas trwania niespełna 30 minut.
Tym razem Cezary Dobrzelecki ćwiczył w pomieszczeniu zamkniętym
Tym razem Cezary Dobrzelecki ćwiczył w pomieszczeniu zamkniętym
fot. Domowa Siłownia

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

W niedzielę, 31 stycznia, poprowadził zajęcia zorientowanie na rozluźnianie i rozciąganie.

- Zapraszam na ogólny rozruch całego ciała, trochę bardziej dynamiczny. Zaczynamy od dynamicznej rozgrzewki - mówi na początku zajęć. 

Czas trwania niespełna 30 minut. Przydadzą się mata lub ręcznik i woda. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia. 

 

 

W czasie pandemii Cezary Dobrzelecki prowadzi różne zajęcia online na swoim profilu na FB (część z nich można oglądać na www.gdansk.pl). Część pokazów odbywała się w terenie: na plaży w Jelitkowie, w lesie na osiedlu Kiełpinek, przy zbiorniku retencyjnym Kiełpinek, na tarasie widokowym gdańskiego lotniska, przy stadionie w Letnicy, na Górze Gradowej, sali treningowej Ergo Areny, czy w punkcie widokowym na Oruni Górnej.

Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl