PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wzmocnić mięśnie, poprawić koordynację, uchronić się przed urazami

Wzmocnić mięśnie, poprawić koordynację, uchronić się przed urazami
W niedzielę, 24 maja, zapraszamy na trening biegacza. - Trening będzie zintensyfikowany, więc zdążymy się również zmęczyć - zapowiada prowadzący zajęcia Cezary Dobrzelecki, na co dzień trener piłki nożnej i trener personalny. Transmisja na żywo od godz. 9.00. Czas trwania: 45 minut.
Cezary Dobrzelecki podczas ćwiczeń
Cezary Dobrzelecki podczas ćwiczeń
fot. FB C.Dobrzelecki

 

Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Prowadzę treningi osobiste jeden na jeden, prowadzenie online, zajęcia grupowe dla dorosłych, treningi motoryczne dla sportowców. Jestem także trenerem grup dziecięcych w swojej szkółce. Współpracuję głównie z zabieganymi rodzicami młodych sportowców jak i ludźmi, którzy z jakiś przyczyn w swoim życiu mieli przerwę od aktywności fizycznej. Staram się zarażać pasją i motywacją do aktywności fizycznej, zachowując przy tym zdrowy rozsądek i umiar. Wciąż buduję także sportową społeczność, zapraszam Cię do dołączenia - pisze o sobie Cezary Dobrzelecki, na co dzień trener piłki nożnej i trener personalny, autor warsztatów świadomościowych w temacie zdrowego stylu życia.


Od początku pandemii prowadzi zajęcia online na swoim profilu na FB oraz na www.gdansk.pl. W niedzielę, 24 maja, kolejne zajęcia. Tym razem będzie to trening biegacza.

- Pokażę jak wzmacniać najważniejsze mięśnie, poprawić koordynacje a co za tym idzie ergonomię ruchu, chronić się przed urazami - zapowiada prowadzący. - Trening będzie zintensyfikowany, więc zdążymy się również zmęczyć.

Przydadzą się mata, ręcznik, woda. Czas trwania: 45 minut. 

ZAPRASZAMY do oglądania w niedzielę, 24 maja, na www.gdansk.pl oraz na Train Me Now - C.Dobrzelecki. Początek transmisji na żywo o godz. 9.00. 

Poprzednie zajęcia Cezarego Dobrzeleckiego transmitowane na gdansk.pl:

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl