• Start
  • Wiadomości
  • Grudzień 2018. Najciekawsze zdjęcia fotoreporterów gdansk.pl

Grudzień 2018. Najciekawsze zdjęcia fotoreporterów gdansk.pl

Budowa Nowej Bulońskiej Północnej, Jarmark Bożonarodzeniowy, urodziny 104-latka, Doroczne Spotkanie Obywatelskie, kolejne uhonorowanie małżeństw z długoletnim stażem, świąteczne iluminacje, koncert kolęd, Gdańska Wigilia. O tych wydarzeniach grudnia będziemy pamiętać szczególnie.
( 31.12.2018 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl


Gdańsk, jak z pocztówki - Motława, Żuraw, Długie Pobrzeże
Gdańsk, jak z pocztówki - Motława, Żuraw, Długie Pobrzeże
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl


Pół tysiąca pracowników, 2,7 kilometra nowej drogi, ułożony prawie 1 kilometr torów, 100 hektarów terenu, na którym prowadzone są prace. W piątkowy poranek, 7 grudnia, władze Gdańska i trójmiejscy dziennikarze wzięli udział w spacerze po placu budowy tzw. Nowej Bulońskiej Północnej. Prace przebiegają zgodnie z planem
Pół tysiąca pracowników, 2,7 kilometra nowej drogi, ułożony prawie 1 kilometr torów, 100 hektarów terenu, na którym prowadzone są prace. W piątkowy poranek, 7 grudnia, władze Gdańska i trójmiejscy dziennikarze wzięli udział w spacerze po placu budowy tzw. Nowej Bulońskiej Północnej. Prace przebiegają zgodnie z planem
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl
Przeczytaj artykuł i obejrzyj film. Zobacz więcej zdjęć


Gdańsk Chełm, ulica Reformacja przy SP 47. Wypadek samochodowy, którego przyczyną było niezachowanie ostrożności podczas gołoledzi
Gdańsk Chełm, ulica Reformacja przy SP 47. Wypadek samochodowy, którego przyczyną było niezachowanie ostrożności podczas gołoledzi
fot. Roman Daszczyński/www.gdansk.pl


Jarmark Bożonarodzeniowy był jedną z największych przedświątecznych atrakcji w mieście. Odwiedziły go tysiące osób. My wykorzystaliśmy ten czas, żeby zrobić wiele zdjęć oraz film, które ukazują piękno przedświątecznego, zimowego Gdańska
Jarmark Bożonarodzeniowy był jedną z największych przedświątecznych atrakcji w mieście. Odwiedziły go tysiące osób. My wykorzystaliśmy ten czas, żeby zrobić wiele zdjęć oraz film, które ukazują piękno przedświątecznego, zimowego Gdańska
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl
Jarmark Bożonarodzeniowy
fot. Łukasz Ogrodziński/www.gdansk.pl
Przeczytaj artykuł i obejrzyj film. Zobacz więcej zdjęć


Złote, platynowe, diamentowe i żelazne gody - te imponujące okrągłe rocznice małżeńskie obchodziły we wtorek, 11 grudnia, 32 gdańskie pary, podczas uroczystości w Ratuszu Głównego Miasta
Złote, platynowe, diamentowe i żelazne gody - te imponujące okrągłe rocznice małżeńskie obchodziły we wtorek, 11 grudnia, 32 gdańskie pary, podczas uroczystości w Ratuszu Głównego Miasta
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl
Przeczytaj artykuł i zobacz więcej zdjęć


Urodził się w 1914 roku, ranny podczas drugiej wojny światowej, szczęśliwie przeżył. Po wojnie przyjechał do Gdyni, od lat mieszka w Gdańsku. Pan Adam Serafin skończył 104 lata!
Urodził się w 1914 roku, ranny podczas drugiej wojny światowej, szczęśliwie przeżył. Po wojnie przyjechał do Gdyni, od lat mieszka w Gdańsku. Pan Adam Serafin skończył 104 lata!
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl
Przeczytaj artykuł i zobacz więcej zdjęć


W środowe popołudnie, 12 grudnia, w gmachu gdańskiej filharmonii na Ołowiance odbyło się 13. już Doroczne Spotkanie Obywatelskie aktywnych mieszkańców Gdańska. Wzięło w nim udział około tysiąca gdańszczan, w tym radnych Miasta i dzielnic, społeczników, członków klubów senioralnych, lokalnych przedsiębiorców i wielu innych
W środowe popołudnie, 12 grudnia, w gmachu gdańskiej filharmonii na Ołowiance odbyło się 13. już Doroczne Spotkanie Obywatelskie aktywnych mieszkańców Gdańska. Wzięło w nim udział około tysiąca gdańszczan, w tym radnych Miasta i dzielnic, społeczników, członków klubów senioralnych, lokalnych przedsiębiorców i wielu innych
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl
Przeczytaj artykuł i zobacz więcej zdjęć


Dzięki świątecznym iluminacjom nasze miasto nie tylko wygląda pięknie, ale i czuć w nim - na długo przed samym Bożym Narodzeniem - świąteczny klimat. W powszechnej opinii jest jeszcze efektowniej niż rok temu
Dzięki świątecznym iluminacjom nasze miasto nie tylko wygląda pięknie, ale i czuć w nim - na długo przed samym Bożym Narodzeniem - świąteczny klimat. W powszechnej opinii jest jeszcze efektowniej niż rok temu
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl
Przeczytaj artykuł i obejrzyj film. Zobacz więcej zdjęć


W Sali Herbowej Nowego Ratusza w Gdańsku w niedzielę, 16 grudnia, najpiękniejsze polskie kolędy wykonała Cappella Gedanensis. Zespołem dyrygował Rafała Kłoczko
W Sali Herbowej Nowego Ratusza w Gdańsku w niedzielę, 16 grudnia, najpiękniejsze polskie kolędy wykonała Cappella Gedanensis. Koncert gdańskiego zespołu, który kontynuuje tradycje XVI-wiecznej Kapeli Rajców Miejskich, zgromadził tak liczną publiczność, że nie wszystkim zainteresowanym udało się wejść do środka
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl
Przeczytaj artykuł zobacz więcej zdjęć


Tradycyjnie w niedzielę poprzedzającą Wigilię Bożego Narodzenia - tym razem wypadła 23 grudnia - na Długim Targu u stóp Neptuna i największej gdańskiej choinki zgromadzili się wielbiciele świętowania w gronie szerszym niż tylko najbliższej rodziny - ze współmieszkańcami
Tradycyjnie w niedzielę poprzedzającą Wigilię Bożego Narodzenia - tym razem wypadła 23 grudnia - na Długim Targu u stóp Neptuna i największej gdańskiej choinki zgromadzili się wielbiciele świętowania w gronie szerszym niż tylko najbliższej rodziny - ze współmieszkańcami
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl
gdanska wigilia
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl
Przeczytaj artykuł i obejrzyj film. Zobacz więcej zdjęć


Zobacz także:

Listopad 2018 w naszym mieście. Zdjęcia fotoreporterów gdansk.pl

Październik 2018 w Gdańsku oczami naszych fotoreporterów

Wrzesień 2018 w Gdańsku. ZOBACZ zdjęcia naszych fotoreporterów

Sierpień 2018 w naszym mieście oczami fotoreporterów gdansk.pl

Wakacyjny lipiec 2018. Zdjęcia fotoreporterów gdansk.pl

Czerwiec 2018 w naszym mieście. Zdjęcia fotoreporterów gdansk.pl

Maj 2018 w Gdańsku. Najciekawsze zdjęcia naszych fotoreporterów

Kwiecień 2018 w naszym mieście. Gdańsk oczami fotoreporterów portalu gdansk.pl

Marzec 2018 w Gdańsku. Miasto i ludzie w obiektywie naszych fotoreporterów

Luty 2018 w Gdańsku. Zobacz najciekawsze zdjęcia naszych fotoreporterów

Styczeń 2018 w Gdańsku. Najciekawsze zdjęcia naszych fotoreporterów