Sting wystąpi w Ergo Arenie w czerwcu 2024 roku. Jak kupić bilety?

Sting: 17-krotny zdobywca nagrody Grammy, multiinstrumentalista odznaczony tytułem komandora Orderu Imperium Brytyjskiego, wystąpi 6 czerwca 2024 roku w Ergo Arenie na styku dwóch miast: Gdańska i Sopotu. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 listopada. Przedsprzedaż rusza 22 listopada.
20.11.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
plakat, czarne tło, na nim napisy, po lewej stronie sylwetka mężczyzny z gitarą śpiewającego do mikrofonu
Sting po dłuższej przerwie powraca do Ergo Areny, by zaśpiewać hity solowe i The Police
mat. prasowe

Ed Sheeran wystąpi w Gdańsku dwa razy, dzień po dniu. Pierwszy koncert sprzedał się na pniu!

Po raz kolejny brytyjskiego wokalistę i multiinstrumentalistę, który zdobył rzesze fanów na całym świecie, będzie można usłyszeć i zobaczyć w Ergo Arenie przy placu Dwóch Miast (Sopot/Gdańsk). 

Sting wystąpił już w trójmiejskiej hali w 2011 roku z towarzyszeniem zespołu instrumentalistów oraz Orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej pod batutą Sarah Hicks, a w 2018 roku powrócił z nietypowym projektem realizowanym wspólnie z Shaggym, w ramach trasy koncertowej „44/876” promującej ich album wydany pod tym samym tytułem.

6 czerwca 2024 roku Sting pojawi się w Ergo Arenie ponownie, tym razem w towarzystwie zespołu rockowego. Zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przez fanów przeboje, które powstały podczas jego wieloletniej kariery, zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego – w tej roli zadebiutował w 1981 roku. Publiczność spodziewać się może ponadczasowego show, w którym nie zabraknie takich hitów, jak „Fields of Gold”, „Roxanne”, „Every Breath You Take” czy „Message in a Bottle” i wielu innych, kultowych utworów.

Jak zawsze w przypadku tego artysty będzie to występ na najwyższym poziomie. Jeden z największych dzienników wydawanych w Wielkiej Brytanii, „The Times” nazwał jego koncert „pokazem mistrzostwa” („masterclass”), o samym artyście napisał zaś „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisał występ brytyjskiego muzyka jako „niespotykaną przyjemność”, a The Guardian okrzyknął Stinga „bezkonkurencyjnym”, w uznaniu za „niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop”.

Jak kupić bilety?

Przedsprzedaż na koncert Stinga w Ergo Arenie odbędzie się kilkukanałowo. Dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 22 listopada, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środę, 22 listopada, o godz. 12:00. Członkowie fanklubu Stinga będą mieli dostęp do przedsprzedaży na stronie www.sting.com.

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 24 listopada, o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Organizatorem koncertu Stinga są The Cherrytree Music Company i Live Nation.

Wojciech Modest Amaro ambasadorem Smaków Gdańska. „To był początek mojej kariery”

TV

Westerplatte – beneficjent czy ofiara polityki historycznej?