PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Wybory do Rad Dzielnic 2019. Minął termin zgłaszania kandydatów - udało się w całym mieście?
Wybory do Rad Dzielnic 2019. Minął termin zgłaszania kandydatów - udało się w całym mieście?
Lokal Miejskiej Komisji Wyborczej przeżywał od czwartku prawdziwe oblężenie osób, które zamierzają ubiegać się 24 marca o mandat radnego dzielnicy. Wiele wskazuje na to, że wybory do Rad odbędą się we wszystkich 35 dzielnicach Gdańska!
Tylko do 22 lutego można zgłaszać kandydatów do Rad Dzielnic w Gdańsku
Kandydatów do Rad Dzielnic w Gdańsku można było zgłaszać tylko do piątku, 22 lutego (do północy). Wybory odbędą się w niedzielę, 24 marca
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

AKTUALIZACJA, SOBOTA, 23 LUTEGO, GODZ. 0.30

Kandydatów można było zgłaszać do północy, z piątku na sobotę. W Miejskiej Komisji Wyborczej zarejestrowano kandydatów we wszystkich 35 dzielnicach Gdańska. We wszystkich zapewniona jest też co najmniej minimalna liczba osób (wymagana i określona zgodnie z lokalnym prawem), które będą starać się o mandat radnego. To oznacza, że wybory najprawdopodobniej odbędą się we wszystkich 35 dzielnicach, ale ostateczne potwierdzenie będzie możliwe po weryfikacji podpisów poparcia zebranych pod każdą kandydaturą. Miejska Komisja Wyborcza jest w trakcie weryfikacji tych podpisów. Oficjalną liczbę kandydatów w każdej z dzielnic, i ich dane osobowe, MKW poda w sobotę, 23 lutego, w godzinach popołudniowych. Wtedy wiadomo już będzie, czy wybory odbędą się we wszystkich dzielnicach.

 

W PIĄTEK, 22 LUTEGO, PISALIŚMY:

Dobra wiadomość jest taka, że w większości dzielnic Gdańska zarejestrowała się przynajmniej minimalna liczba kandydatów, dzięki czemu będzie można przeprowadzić w nich wybory do Rad Dzielnic. Prawdziwym rekordzistą jest Ujeścisko-Łostowice, w którym już zarejestrowano 37 chętnych na 21 dostępnych mandatów. Pozytywnym zaskoczeniem jest też nowo utworzona dzielnica Orunia Górna-Gdańsk Południe (która istnieje od zaledwie kilku miesięcy), w której już odnotowano 20 kandydatów na 15 mandatów. Co ważne - wciąż zgłaszają się tam kolejni chętni.

Trudna sytuacja jest jeszcze w kilku dzielnicach, m.in. w Aniołkach, na Chełmie oraz we Wrzeszczu Górnym i Dolnym, gdzie brakuje nawet połowy chętnych, by zapewnić wymaganą prawem minimalną liczbę kandydatów. Dramatyczna sytuacja jest na Młyniskach, gdzie nie odnotowano dotąd ani jednego chętnego do pracy w Radzie Dzielnicy.

W poszczególnych dzielnicach do obsadzenia jest 15 lub 21 mandatów radnych - w zależności od liczby wyborców. Wybory będą mogły się odbyć tylko w tych dzielnicach, w których do 22 lutego zgłosi się więcej kandydatów niż jest mandatów radnych. Oznacza to, że w dzielnicach z 15 mandatami musi być minimum 16 kandydatów, w dzielnicach z 21 mandatami - minimum 22 kandydatów.

Wybory do Rad Dzielnic odbędą się 24 marca. 

Każdy, kto zdecyduje się kandydować, powinien wypełnić formularz, który stanowi oficjalne zgłoszenie kandydata na radnego. Muszą się znaleźć na nim podpisy poparcia co najmniej 30 wyborców ujętych w stałym rejestrze wyborców na terenie danej dzielnicy.

Wszelkie informacje oraz niezbędne druki można otrzymać w Urzędzie Miejskim, przy ul. Nowe Ogrody 8/12, w pokojach 215 i 214, tel. (58) 323 62 95, 323 62 14 lub 323 62 94.

Ilu kandydatów na radnych zgłosiło się dotąd w poszczególnych dzielnicach? (dane z BIP z 22 lutego, z godz. 12.00)

 

ANIOŁKI (8 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. DAGMARA ANNA SNARSKA-GORGOL

  2. MONIKA EWA MAZUROWSKA

  3. MAREK ZYGMUNT

  4. ALEKSANDRA RODA

  5. WŁODZIMIERZ JAŻDŻYK

  6. JÓZEF STANISŁAW WYSIECKI

  7. ANNA MARIA MARLĘGA-WOŹNIAK 

  8. WOJCIECH HRYNIEWSKI

 

BRĘTOWO (24 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. KATARZYNA EWA MAGREAN

  2. GRAŻYNA BARBARA WIELGUS

  3. ANETA NOWAK-TYMIŃSKA

  4. SŁAWOMIR DARIUSZ BIELAK

  5. BARBARA IWONA SERAFIN

  6. MAŁGORZATA BOSEK

  7. TADEUSZ LEKSYCKI

  8. BOGUSŁAW WIKTOR CIEŚLIŃSKI

  9. JÓZEF MARZEC

  10. BRONISŁAW KULASEK

  11. MARIOLA EWA OSSOWSKA

  12. KAMILA BARBARA JASIŃSKA

  13. JAROSŁAW KOWALSKI

  14. DARIA PATRYCJA KUZA

  15. KRZYSZTOF MAGIER

  16. TOMASZ JAN DRESLER

  17. SYLWIA KATARZYNA SZEWC-PIOTROWSKA

  18. MACIEJ MAREK FOTEK

  19. TOMASZ MICHAŁ GAWŁAS

  20. TOMASZ RYSZARD ŻELAZNY

  21. BARBARA KLARA WRÓBEL

  22. ANETA MONIKA CHABROWSKA

  23. ZBIGNIEW JERZY BOGDAN SOBIESZCZAŃSKI

  24. SŁAWOMIR PAWEŁ OCHOCIŃSKI

 

BRZEŹNO (9 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. PIOTR KRZYSZTOF MAZUREK

  2. JAROSŁAW GUDZOWSKI

  3. KATARZYNA ANNA FURMANIAK 

  4. DARIUSZ WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI

  5. MARCIN ŁUKJANOWICZ 

  6. GRAŻYNA BRONISŁAWA MIROSŁAW

  7. WŁADYSŁAW JAN LEMIESZ

  8. ZBIGNIEW JACEK WILLER

  9. DOBROSŁAW WOJCIECH BIELECKI

 

CHEŁM (10 kandydatów - potrzeba minimum 22)

  1. TADEUSZ ŻEBROWSKI

  2. MARIAN STANKIEWICZ

  3. PIOTR ADAM WNOROWSKI

  4. WOJCIECH PAWEŁ SOWA 

  5. HENRYK MACIEJ KNAPIŃSKI 

  6. MARIAN ALFRED MENCZYKOWSKI

  7. KRZYSZTOF STANISŁAW OLECHNOWICZ

  8. HALINA JADWIGA GOCZEWSKA

  9. URSZULA WYCICHOWSKA

  10. TOMASZ MAREK ZIELIŃSKI

 

JASIEŃ (23 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. MAGDALENA ZOFIA NOWICKA

  2. LIDIA RYBANDT

  3. RYSZARDA BOROWSKA

  4. RENATA ŚLIŻEWSKA

  5. ANNA SZUMICHORA

  6. JANUSZ PIOTR SMOLEŃ

  7. TERESA RAKOCZY

  8. TOMASZ KRZYSZTOF TORCZ

  9. MAŁGORZATA PLUTO PRONDZINSKA

  10. KAMIL PIOTR ZIĘTARA

  11. TOMASZ KOMOROWSKI

  12. EWA ANNA STAŃCZAK

  13. ANNA MARIA DRAPELLA

  14. ARTUR KOLUCH

  15. MAGDALENA PIASECKA 

  16. JOLANTA LIGIA SZCZERBOWICZLEWANDOWSKA 

  17. ŁUKASZ KOPEĆ

  18. MAREK KRYNIEWSKI

  19. KRZYSZTOF MICHAŁ BAMBINEK

  20. MICHAŁ DUBIEC

  21. ALEKSANDRA ZBROSZCZYK

  22. ŁUKASZ SZYNAKA

  23. SZYMON TOMASZ ANDRZEJEWSKI

 

KOKOSZKI (15 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. KRZYSZTOF PIOTR NOWOTARSKI

  2. TOMASZ LIPIŃSKI

  3. WITOLD JAN BĄDKOWSKI

  4. TOMASZ NAWROCKI

  5. JAROSŁAW ANDRZEJ BIELAWA

  6. ADAM GOŃKA

  7. KRYSTYNA KLEWICKA

  8. IWONA BOGUMIŁA REINHARDT-GRUBA

  9. LUCYNA ZIEMBIŃSKA-ILLA 

  10. JOLANTA DELBAS

  11. PIOTR KAZIMIERZ ODYA

  12. JÓZEF LOMPERTA

  13. SYLWIA ELŻBIETA MIZGIER

  14. EDYTA PEPLIŃSKA

  15. MAŁGORZATA KOWAL


KRAKOWIEC-GÓRKI ZACHODNIE (16 kandydatów – potrzeba minimum 16)

  1. JAKUB ADRIAN BRASZKO

  2. DOROTA JADWIGA KAMIŃSKA

  3. BEATA MARIA RAK

  4. KATARZYNA IZABELA OFLĘDA-SKORUPSKA 

  5. MARIA IRENA JĘDRZEJCZYK 

  6. DANIEL JÓZEF PARAT 

  7. LUCYNA FIG 

  8. SANDRA MARTA PIEPIÓRKA

  9. ANNA TUBALSKA 

  10. KAROLINA MARIA KAMOLA

  11. JUSTYNA MONIKA BOBROWSKA

  12. ANNA KATARZYNA SITEK

  13. HELENA FASICZKA

  14. RAFAŁ ANDRZEJ PODRAZA

  15. KINGA AGATA SIDOR-BORCOWSKA

  16. KRZYSZTOF SEBASTIAN ŁUSZCZ

 

LETNICA (4 kandydatów - potrzeba minimum 16)

      1.TERESA BARBARA ADAMCZYK

      2. KAMIL PIOTR KOLMER

      3. MARZENA IWONA KOLMER

4. ADRIAN KOWALCZYK


MATARNIA (18 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. MARIA MAGDALENA CZECHOWSKA

  2. PIOTR BRUNON SZYMERKOWSKI

  3. PIOTR CIAŚ

  4. MARCIN KROPACZ

  5. BOŻENA BARBARA SIUDA

  6. URSZULA ZOFIA KARSZNIA

  7. JOLANTA ŻYCZYŃSKA

  8. WALDEMAR PAWEŁ ŻYNGIEL

  9. WIESŁAWA KRASA

  10. MAGDALENA JOANNA SOLARCZYK-BĄCZEK

  11. IRENA STANISŁAWA GÓRSKA

  12. ANDRZEJ ZACHARSKI

  13. RAFAŁ BRUNON PETTKE 

  14. BARTOSZ BASZKOWSKI 

  15. ŁUKASZ MARCIN STEFAŃSKI

  16. KRZYSZTOF JAN GOFRON

  17. ŁUKASZ RICHERT

  18. KRZYSZTOF GAJDA

 

NOWY PORT (18 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. MARIA JANINA KORDOWSKA

  2. BEATA SYLWIA SZAŁKOWSKA

  3. BOŻENA MARKUSZEWSKA

  4. ANNA DANUTA LITWIN-GAWDZIK

  5. TADEUSZ GOŁUŃSKI

  6. KATARZYNA KAMIŃSKA

  7. STEFAN KOŻYCZKOWSKI

  8. JOANNA CICHOSZ

  9. WOJCIECH HALMAN

  10. JAROSŁAW ADRIAN SOBOLEWSKI

  11. ZDZISŁAWA MAŁOLEPSZA

  12. ANITA JADWIGA PODGÓRSKA

  13. IRENEUSZ WOJCIECH KOWALSKI

  14. ŁUKASZ MARIUSZ HAMADYK

  15. PAWEŁ SIUBER

  16. JAROSŁAW JAN JAGIEŁOWICZ

  17. EWA KATARZYNA BIELECKA

  18. PIOTR ADAM CIARA

 

OLIWA (18 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. OSKAR MATEUSZ KRUSZYŃSKI

  2. MIKOŁAJ DOMINIK SOBCZAK

  3. ZOFIA MAŁGORZATA POMIRSKA

  4. TOMASZ JAN LEŻYŃSKI

  5. RYSZARD ANTONI RIVIERA

  6. ANIELA ZUZANNA ZIENKIEWICZ

  7. KRYSTYNA URSZULA SIKORA

  8. MICHAŁ STEFAN SIKORSKI

  9. MAREK PRUS

  10. MARIUSZ PIOTR ANDRZEJCZAK

  11. JAKUB MICHAŁ RACIBORSKI

  12. ŁUKASZ PIOTR TALAŚKA

  13. TOMASZ JÓZEF STRUG

  14. MAREK SZREDER

  15. MAGDALENA MONIKA SADOWSKA

  16. DARIA MARIA BIAŁK

  17. JOLANTA URBANIAK-SZWANKOWSKA

  18. DANUTA AGNIESZKA SOŚNICKA

 

OLSZYNKA (17 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. STANISŁAWA BOROWSKA-GALA

  2. JADWIGA KRYSTYNA KUBIK

  3. HALINA TERESA KORONA

  4. JAROSŁAW STANISŁAW ZYGMUNT

  5. MAREK ROMAN DZIĘCIELSKI

  6. MONIKA DANUTA SIWA

  7. MIROSŁAW PIOTROWSKI

  8. MARCIN PIOTR JANUSZEWSKI

  9. PAULA KAROLINA ŁUKASZEWICZ

  10. ROMAN JÓZEF KAMROWSKI

  11. MONIKA ALEKSANDRA KĘDZIERSKA

  12. ELŻBIETA JÓZEFA KĘDZIERSKA

  13. RADOSŁAW STASIAK 

  14. ANETA MARIA BORKOWSKA 

  15. ANNA OLAS

  16. NATALIA MARIA WODYŃSKA-STOSIK

  17. KAROLINA JAKUBOWSKA

 

ORUNIA-ŚW.WOJCIECH-LIPCE (12 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. NIKODEM MAREK RULIŃSKI

  2. JOANNA DUNAJSKA

  3. LESZEK WINCEŁOWICZ

  4. JAKUB ADAM MIKOŁAJCZYK

  5. AGNIESZKA BARTKÓW

  6. MICHAŁ RAFAŁ BIAŁEK

  7. EWELINA KATARZYNA CECHOWSKA 

  8. WOJCIECH KOLESIŃSKI 

  9. GRAŻYNA BARBARA BABICZ

  10. BARTOSZ ŁABUDA

  11. ŁUKASZ CHOSZCZ

  12. ROMAN WAWRZYNIEC ITRICH

 

ORUNIA GÓRNA-GDAŃSK POŁUDNIE (20 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. TOMASZ KRZYSZTOF KŁOS

  2. PRZEMYSŁAW JACEK HALUK

  3. ANNA TOMASZEWSKA

  4. ANDRZEJ TOMASZ PIĄTKOWSKI

  5. IGA ANNA WOJCZYS

  6. RYSZARD ŁUSIAK

  7. GRAŻYNA URSZULA ŻMUDZKA

  8. JOLANTA KWIATKOWSKA

  9. LESZEK ROMUALD KAMIŃSKI

  10. ELŻBIETA AGNIESZKA MAŁOLEPSZA

  11. MAGDALENA TERESA CUPER

  12. ANNA MARIA KASPROWIAK-MISIĄG

  13. KATARZYNA LIDIA HRYHOROWICZ

  14. ŁUKASZ MACIEJ SZULC

  15. HANNA BARBARA POTRYKUS

  16. ANNA MARIA WYSOCKA 

  17. ZENOBIA WIKTORIA GLAC-ŚCIEBURA

  18. MICHAŁ TADEUSZ ROJEK

  19. JÓZEF LECH JEZIERSKI

  20. ADAM ZBIGNIEW SOBOROWSKI

 

OSOWA (18 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. BARTOSZ MATEUSZ STEFAŃSKI

  2. PIOTR GRZEGORZ LUDWICHOWSKI

  3. MONIKA BEDNARSKA

  4. ALFRED MACIEJ DĄBROWSKI

  5. ARTUR GRZEGORZ FELDZENSZTAJN

  6. KATARZYNA MILENIA KOMOROWSKA

  7. ANETA MARLENA BACZYŃSKA-ROSTKOWSKA

  8. SŁAWINA MARIA KOSMULSKA

  9. ŁUKASZ SEBASTIAN ŻYLIŃSKI

  10. RAFAŁ TOCZEK

  11. MICHAŁ CWALIŃSKI

  12. MICHAŁ ADAM SZWEDA

  13. WALDEMAR KARPIŃSKI

  14. MAŁGORZATA BIERNAT 

  15. MAGDALENA MARIA WILCZEWSKA 

  16. STANISŁAW KRZEMIŃSKI

  17. BARBARA PAWŁOWSKA

  18. PAWEŁ ZARZYCKI

 

PIECKI-MIGOWO (26 kandydatów - potrzeba minimum 22)

  1. KAZIMIERZ MECHOWSKI

  2. KAZIMIERZ KAMIŃSKI

  3. EWA KRYSTYNA OSTAPSKA

  4. HALINA ANNA GOSTOMSKA

  5. BEATA KOCHANOWSKA

  6. ANETA AGNIESZKA KRAMEK

  7. JADWIGA SZAJDER

  8. MARZENA JADWIGA ROSZKOWSKA

  9. ALICJA TERESA TOMCZAK

  10. KRZYSZTOF JUR

  11. MATEUSZ RADOSŁAW ZAKRZEWSKI

  12. HALINA WOJNICZ

  13. DANIELA TERESA SZYNSZECKA

  14. DARIUSZ RYSZARD WILCZYŃSKI

  15. GRZEGORZ TOMASZ GIŻEWSKI

  16. RYSZARD ZENON KŁOS

  17. EWA GRACJANA HABERNY-NOWICKA

  18. BOGUSŁAW ANTONI HEGER 

  19. ŁUKASZ MARCIN ŚWIACKI 

  20. KATARZYNA JOANNA SULEWSKA 

  21. MARCIN SEBASTIAN SZYWAŁA

  22. ZBIGNIEW SYMONOWICZ

  23. PIOTR WOJCIECH BIŃKO

  24. REGINA NISKA

  25. RADOSŁAW PASICH

  26. WIKTOR JÓZEF JESIONEK

     

PRZERÓBKA (17 kandydatów - potrzeba minimum 16)

      1. MARZENA WRÓBEL 

  1. ELŻBIETA ŻMIJEWSKA 

  2. JAN PAWEŁ JANIAK 

  3. JANUSZ KAZIMIERZ SAMSEL 

  4. JERZY ANDRZEJ BACA 

  5. SYLWIA MARIA BRZESKA 

  6. GRZEGORZ DURCZAK 

  7. AGNIESZKA PODBIELSKA 

  8. KAROL KOMARZEWSKI 

  9. TOMASZ BIERNAT 

  10. KATARZYNA BARBARA GEPERT 

  11. DOROTA MAGDALENA KAŁUŻA 

  12. ALFREDA NADZIKOWSKA 

  13. JAROSŁAW RYSZARD POGORZELSKI 

  14. STANISŁAW ALEKSANDER DOMAGAŁA

  15. KAJA HOLEKSA

  16. TYTUS ANDRZEJ KUCZKOWSKI


PRZYMORZE MAŁE (14 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. KAZIMIERZ WIDŹGOWSKI

  2. MARCIN KONSTANTY MICKUN

  3. JUSTYNA ANITA URBAŃSKA

  4. ADAM ALEKSANDER SZCZEPAŃSKI

  5. ANNA MARIA CZARZASTA

  6. CZESŁAW LESZEK NAPIÓRKOWSKI

  7. PAULINA BARBARA RECŁAW

  8. KRZYSZTOF JERZY HORNUNG

  9. MARIA LUDWIKA ŁAPIŃSKA

  10. URSZULA SZTARK

  11. DOROTA KWACZ

  12. WŁODZIMIERZ STANISŁAW LUDWIKOWSKI

  13. MARTA JUSTYNA GRANDZICKA

  14. KRZYSZTOF SIELICKI

 

PRZYMORZE WIELKIE (25 kandydatów - potrzeba minimum 22)

  1. KRZYSZTOF SKRZYPSKI

  2. GRZEGORZ ROMAN PTASZYŃSKI

  3. JOLANTA ZOFIA FRANKOWSKA

  4. ANDRZEJ BOGDAN CHMIELECKI

  5. AGNIESZKA GRAŻYNA DOLIŃSKA-KOWALSKA

  6. ZBIGNIEW ZIELKE

  7. ALICJA TERESA PATEJUK

  8. KRZYSZTOF MIKOŁAJ SIERGIEJCZYK

  9. ANETA WIOLETTA PIERZCHAŁA-TOLAK

  10. KRZYSZTOF KOLATZEK

  11. IWONA DOROTA KLAWIKOWSKA

  12. PIOTR CZAPLIŃSKI

  13. STANISŁAW ZYGMUNT LANGA

  14. LESZEK SŁAWOMIR KALINOWSKI

  15. KAROLINA KNEBA

  16. MIKOŁAJ JAKUB WYSIECKI

  17. BOŻENA ANNA YATES

  18. TERESA RUTKOWSKA

  19. MAŁGORZATA TERESA TABAKA

  20. MIROSŁAW JERZY JANDY

  21. ALEKSANDER BAZYLI BABIENKO 

  22. MELISA YARICI

  23. HALMA RUDNICKA-CISZEK

  24. MICHAŁ CZERMIŃSKI

  25. RYSZARD PAWEŁ TWERD

 

RUDNIKI (17 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. EUGENIUSZ KRYSTIAN ERDMANN

  2. IZABELA MAGDALENA WAL

  3. MIROSŁAWA ELŻBIETA MIOTK

  4. TERESA KOZIOŁ

  5. ZOFIA ELŻBIETA MACIOŁEK

  6. BOGDAN JÓZEF FRANKOWSKI

  7. BOGDAN JAN ŁAGUNIONEK

  8. SARA MARIA ZARZYCKA

  9. WALDEMAR ZARZYCKI

  10. HENRYK MARCZYK

  11. MAŁGORZATA POPADIUK

  12. JANINA BARBARA RADTKE

  13. WOJCIECH ODIAS

  14. PAULINA PATRYCJA GRABOWSKA

  15. KRZYSZTOF SMOLARZ

  16. GRAŻYNA REGINA JANOWSKA

  17. WŁADYSŁAW BOBROWSKI

 

SIEDLCE (13 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. ANDRZEJ WARDZIAK

  2. ZBIGNIEW GOLEMSKI

  3. ANDRZEJ ZBIGNIEW NAWARA

  4. ELŻBIETA MARIA KOWALSKA-MATUSZEWSKA

  5. JOLANTA EWA SEREMAK-ŚLESICKA

  6. KACPER KŁĄCZ 

  7. JOANNA MAŁGORZATA SOBAŃSKA 

  8. WOJCIECH ANDRZEJ WIDZICKI

  9. PIOTR GRZEGORZ PAZDYKA

  10. ALINA BŁASZCZAK

  11. EWA IRENA AMBROŻEWICZ

  12. BRYGIDA JULITA FOLKMANN-BANASZAK

  13. BARBARA HELENA WALERYCH

 

STOGI (14 kandydatów - potrzeba minimum 16)

      1.BEATA GROCHOWSKA

  1. SŁAWOMIR CZESŁAW ZIEMBIŃSKI

  2. JAROSŁAW PIOTR GAWINA

  3. AGNIESZKA DOROTA MAJEWSKA

  4. JANUSZ BRONISŁAW ŁAPSZO

  5. SABINA ELŻBIETA MIRSKA

  6. MAŁGORZATA MILEWSKA

  7. PIOTR ROMUALD WITKOWSKI

  8. ŁUKASZ ANDRZEJ PRAŻNOWSKI

  9. SŁAWOMIR TOMASZ SZCZYGIELSKI

  10. EDYTA KATARZYNA STADLER

  11. MARCIN MOKROSIŃSKI

  12. MAŁGORZATA TERESA JURCZAK

  13. ŁUKASZ RAFAŁ KRUPIŃSKI

 

STRZYŻA (18 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. ANDRZEJ JAN WITKIEWICZ

  2. LECH WALDEMAR ŻELICHOWSKI

  3. MACIEJ ANTONIAK

  4. MARIA ZOFIA BERNOLAK-SZCZYPIOR

  5. MIROSŁAW ANDREJKO

  6. ELŻBIETA KATARZYNA MICHALSKA

  7. PIOTR OSIECIMSKI

  8. ROMAN MAREK NOSEK

  9. KARINA ANNA OLSZEWSKA-SAWICKA

  10. MARIA ZDZISŁAWA PROKOPOWICZ

  11. TOMASZ BOBRAS

  12. WOJCIECH ILCZYSZYN

  13. DARIUSZ WOJCIECH MAJOREK

  14. PIOTR MICHAŁ OLSZEWSKI

  15. DAMIAN LESZEK KLINDER

  16. ANITA MARIA PŁONOWSKA

  17. MAŁGORZATA MARIA SZPAK 

  18. MICHAŁ LESZEK SZWAGULIŃSKI

 

SUCHANINO (15 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. EWA MAŁGORZATA OKUNIEWSKA

  2. MARIA LACHOWSKA

  3. MAŁGORZATA MARZENA WOŹNIAK

  4. TOMASZ CEGLIŃSKI

  5. PAWEŁ MARCIN LEYK

  6. PAWEŁ SZYMON SZKIEL 

  7. MAREK LUCJUSZ TROJANOWSKI 

  8. MARCIN MADANY 

  9. EWELINA BORKOWSKA 

  10. OLIWIA MIROSŁAWA SZYMAŃSKA

  11. SEBASTIAN WÓJCIK

  12. OREST JULIAN STOCKI

  13. IWONA ŻANETA GIBAS

  14. JULIUSZ GRABOWSKI

  15. DOROTA BARTCZAK-SZABAT

 

ŚRÓDMIEŚCIE (20 kandydatów - potrzeba minimum 22)

  1. RAFAŁ KULASZEWICZ

  2. JADWIGA WOJCIECHOWSKA

  3. AGNIESZKA KOBUS

  4. MAXIMILIAN ZDZISŁAW KIETURAKIS

  5. HELENA TURK

  6. WOJCIECH STANISŁAW KOS

  7. ELŻBIETA SŁAWOMIRA WORONIECKA

  8. JAKUB RADZIKOWSKI

  9. DOMINIK JAN PARZYSZEK

  10. MARTA WANDA MĘŻYK

  11. ANNA MICHEL-PARZYSZEK

  12. MONIKA ALEKSANDRA LEWANDOWSKA-GOCH

  13. SYLWIA MONIKA DOBROWOLSKA

  14. DOMINIKA ANNA IKONNIKOW

  15. JADWIGA KOWNACKA

  16. MAGDALENA KATARZYNA KAMROWSKA

  17. MIKOŁAJ STEFAN GRZANKA

  18. KAROL RAFAŁ GRABUSIEWICZ

  19. KATARZYNA MAGDALENA GREGORKIEWICZ

  20. KAZIMIERZ JACEK DROŻAK

 

VII DWÓR (16 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. GABRIELA STENCEL

  2. KAZIMIERZ BERNARD STENCEL

  3. BARTŁOMIEJ BERNARD MILANOWSKI

  4. MACIEJ WOJCIECH MILANOWSKI

  5. TOMASZ CZESŁAW ZAJKOWSKI

  6. BOŻENA SZYMAŃSKA-WALKUSZ

  7. KRYSTYNA STANISŁAWA ZAREMBA-SŁOMKA

  8. ELŻBIETA MARIA KWIATKOWSKA

  9. SŁAWOMIR MARIUSZ JABŁOŃSKI

  10. MICHAŁ JABŁOŃSKI

  11. ANNA AGNIESZKA WŁODKOWSKA

  12. ANDRZEJ KLEBA

  13. HELENA SADŁEK

  14. KAROLINA USTARBOWSKA

  15. EWA MARCELINA STELMASIEWICZ-WEGNEROWSKA

  16. MATEUSZ MIKOŁAJ PRYCZYNIEC

 

UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE (37 kandydatów - potrzeba minimum 22)

  1. ELŻBIETA DUDEK

  2. MIECZYSŁAW JAN GRZYMAŁA

  3. BARBARA ŁUCJA STRUZIK

  4. STANISŁAWA ZOFIA DZIERŻAWSKA

  5. DAWID ZNAJEWSKI

  6. PIOTR LESZEK LACHOWSKI

  7. ALICJA KŁOSEK

  8. DANUTA JADWIGA BACHURZEWSKA

  9. PIOTR PAWEŁ CICH

  10. TOMASZ WŁADYSŁAW ZADROGA

  11. SYLWIA BARBARA RYDLEWSKA-KOWALIK

  12. JAN JURAS

  13. KRYSTYNA MARIA DOMINICZAK

  14. TERESA TUL

  15. DANIELA MARIA DYNABURSKA

  16. BARBARA MARIA PRACIAK

  17. EWA DOROTA TUREK

  18. MARTYNA MAŁGORZATA MAZUR

  19. STANISŁAW MICHAŁ JAŻDŻEWSKI

  20. PAWEŁ WALDEMAR CZOSKA

  21. WOJCIECH KOT

  22. KACPER EDWARD ZAPADKA

  23. WOJCIECH STANISŁAW SZWECHOWICZ

  24. WOJCIECH LICZMAŃSKI

  25. HALINA MARIA LICZMAŃSKA

  26. KRZYSZTOF JANKOWSKI

  27. PAWEŁ KRYSTIAN KOWALIK

  28. ADAM PIOTR CHOLEWIŃSKI 

  29. PAWEŁ BENIAMIN CHOLEWIŃSKI 

  30. LUCYNA NIEWIADOMSKA 

  31. MAŁGORZATA ALEKSANDRA STRÓŻYK 

  32. SYLWESTER ANDRZEJ GDANIEC 

  33. BARTŁOMIEJ FUTA 

  34. MIROSŁAW DARIUSZ PAJĄKOWSKI

  35. MARIUSZ HAŁASA

  36. PAWEŁ PIOTR WIŚNIEWSKI

  37. ŁUKASZ TRELA

 

WRZESZCZ DOLNY (11 kandydatów - potrzeba minimum 22)

  1. KAMIL KRZYSZTOF TANDEK

  2. JERZY JÓZEF TUREK 

  3. ADAM TOMASZ KACZMAREK

  4. LOLITA ANNA DWOJACKA

  5. HANNA URSZULA HUBERT 

  6. SŁAWOMIR KALWASIŃSKI

  7. HALINA JADWIGA PIOTROWSKA 

  8. KRYSTYNA MARIA PRZYBYŁOWSKA 

  9. RAFAŁ ZBIGNIEW GRABOWSKI

  10. KAZIMIERZ JÓZEF GLINKOWSKI

  11. ALEKSANDRA BARBARA KULMA

 

WRZESZCZ GÓRNY (11 kandydatów - potrzeba minimum 22)

  1. DARIUSZ MILEWSKI

  2. EWA WOŹNA

  3. JOANNA SŁAWKOWSKA-MARSZENIUK

  4. ANDRZEJ MARCZYŃSKI

  5. GRZEGORZ MOCARSKI

  6. MAŁGORZATA ANDZEL

  7. JANINA WIŚNIEWSKA

  8. ALICJA FURTAK-ROZBICKA

  9. ZBIGNIEW WÓJCIK

  10. ARKADIUSZ JANUARY KOWALINA

  11. PAWEŁ KOWALIK

 

WYSPA SOBIESZEWSKA (23 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. ARTUR TRZECIAK

  2. TADEUSZ MICHALSKI

  3. JAKUB KAROL PRZANOWSKI

  4. KRZYSZTOF STEFAN WĄSOWSKI

  5. JERZY PETRYCZKO

  6. KRYSTIAN BARTOSZ KARPYZA

  7. RADOSŁAW KAZIMIERZ SMILGIN

  8. MARIUSZ PIEC

  9. ZDZISŁAW NOWACKI

  10. MAŁGORZATA MARIA PIĄTKOWSKA

  11. PRZEMYSŁAW PIOTR KORZENIOWSKI

  12. DARIUSZ KRZYSZTOF TYMIŃSKI

  13. WŁADYSŁAW SIDORKO

  14. MACIEJ KRZYSZTOF DAMIĘCKI

  15. AGNIESZKA SCHACHTA

  16. BARBARA WIETRZYŃSKA

  17. MARCIN KAROL WOJNECKI

  18. ADAM DĄBROWSKI

  19. RYSZARD NOWAK

  20. EUGENIUSZ STANISŁAW KOCOŃ

  21. MARIOLA EWA CIECHAŃSKA

  22. MAREK WIESŁAW GOŁASZEWSKI

  23. RAFAŁ GRZEGORZ TOMCZYK

 

WZGÓRZE MICKIEWICZA (30 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. ZDZISŁAW WYSOCKI

  2. IRENA SAWICKA

  3. PIOTR GERHARD ALEKSANDROWICZ

  4. JANUSZ ZBIGNIEW OŻARKÓW

  5. ELŻBIETA OŻARKÓW

  6. LEOKADIA WYSOCKA

  7. STANISŁAW KIERBEDŹ

  8. EWA ALICJA KOZŁOWSKA

  9. ZYGMUNT LUDOMIR JURACZKO

  10. LECH ROMAN KOZŁOWSKI

  11. KAZIMIERA ZOFIA JURACZKO

  12. KRZYSZTOF PAWEŁ KNITTER

  13. ARTUR STANISŁAW UŁAŚ

  14. MACIEJ ADAM SUCHANEK

  15. KAMIL ANTONI BOGDAN

  16. MARCIN JACEK KLONOWSKI

  17. WOJCIECH MAREK SZEMIEL

  18. ELŻBIETA JOANNA BUDZISZ

  19. ALEKSANDRA KINGA MATYJAS

  20. JOANNA MARIA BURACZEWSKA

  21. BEATA LUCYNA CYBAL-MIKOŁAJEWSKA

  22. PAULINA KATARZYNA RĘCZMIN

  23. ELŻBIETA KUBACKA

  24. IWONA TERESA BESZTERDA

  25. PRZEMYSŁAW RYSZARD DAGIL

  26. JÓZEF MIECZYSŁAW JARZĄBKOWSKI

  27. ADAM ANDRZEJ SUCHANEK

  28. RYSZARD JERZY ŚLIWA

  29. BOŻENA BERNADETA KASZUBA

  30. MAREK BOGDAN KURANT

 

ZASPA-MŁYNIEC (14 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. AGNIESZKA MARTA WIERZBICKA

  2. ŻANETA JOANNA NAROŻNA

  3. MACIEJ KAMIL DUCHNOWSKI

  4. KRZYSZTOF PIOTR CZUPRYŃSKI

  5. MATEUSZ ŁUKASZ CZEKALSKI

  6. KRZYSZTOF TOMASZ GOLEC

  7. ARTUR KURDYŁA

  8. KAMIL STANISŁAW SOŚNIAK

  9. EWA ANNA DYK-MAJEWSKA

  10. JAN WAWRZYNIEC OSOWSKI

  11. ZBIGNIEW CHUDZICKI

  12. RYSZARD KOZŁOWSKI

  13. KRZYSZTOF STANISŁAW ZIMNICKI

  14. BARTOSZ CEZARY BEJM

 

ZASPA-ROZSTAJE (9 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. WOJCIECH ROLCZYŃSKI

  2. ZOFIA MARIA MARCINKOWSKA

  3. ANNA MATYLDA JAKUSZYK

  4. HALINA MOSKWA

  5. WŁODZIMIERZ PIOTR AMERSKI

  6. JOLANTA GAŁĘZIOWSKA-MODZELEWSKA

  7. PIOTR ANDRZEJ SKIBA

  8. WIESŁAWA ANNA BĘBENEK

  9. ZBIGNIEW STANISŁAW GUZIŃSKI

 

ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA (13 kandydatów - potrzeba minimum 16)

  1. ELŻBIETA FRANCISZKA POTRYKUS

  2. MARIA TERESA WITKOWSKA

  3. ELŻBIETA STASIEWICZ

  4. DARIUSZ BAGIŃSKI

  5. JOANNA ZOFIA ANGOWSKA 

  6. PIOTR SEWERYN PAWŁOWSKI

  7. IRENA KRYSTYNA SKULSKA

  8. PIOTR JANKOWSKI

  9. JOANNA JULIA NOWAK

  10. KRZYSZTOF TADEUSZ KUŚMIERSKI

  11. ANDRZEJ MALINOWSKI

  12. AGNIESZKA MAGDALENA SZCZĘSNA

  13. ANNA KAROLINA WIŚNIEWSKA

 

Kamila Grzenkowskawww.gdansk.plkamila.grzenkowska@gdansk.pl
Kamila Grzenkowska - najnowsze
Kamila Grzenkowskawww.gdansk.plkamila.grzenkowska@gdansk.pl
Kamila Grzenkowska - najnowsze