PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wracasz z pracy, jesteś zmęczony, chcesz obejrzeć ulubiony serial - to trening dla Ciebie. Oglądaj i ćwicz

Wracasz z pracy, jesteś zmęczony, chcesz obejrzeć ulubiony serial - to trening dla Ciebie. Oglądaj i ćwicz
W niedzielę, 7 marca, Cezary Dobrzelecki, prowadził zajęcia w domu. - Będę pokazywał, jak możecie rozciągać swoje ciało, skupiając się w tym czasie na czymś innym. Trening tak naprawdę będzie się dział przy okazji - zapowiadał. Czas trwania około 20 minut. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia.
Jedno z ćwiczeń rozciągających prezentowanych przez Cezarego Dobrzeleckiego
Jedno z ćwiczeń rozciągających prezentowanych przez Cezarego Dobrzeleckiego
fot. Domowa Siłownia

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

W niedzielę, 7 marca, poprowadził zajęcia rozciągające, które tak naprawdę mogą być dodatkiem do innych aktywności, np. oglądania ulubionego filmu czy serialu. 

- Pokażę w nieco luźniejszej formie, jak w około dwadzieścia minut można zadbać o swoje ciało nie ruszając się przy tym za bardzo i nie męcząc. Idealny trening w momencie, kiedy wracamy po całym dniu pracy, nie mamy za bardzo na nic siły i najchętniej usiedlibyśmy i obejrzeli odcinek ulubionego serialu. Pokażę wam co w tym czasie można dobrego zdobić dla swojego ciała - mówił prowadzący. - Będę pokazywał, jak możecie rozciągać swoje ciało, skupiając się w tym czasie na czymś innym. Trening tak naprawdę będzie się dział przy okazji.

Czas trwania około 20 minut. Przydadzą się mata lub ręcznik i woda. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia.

 

W czasie pandemii Cezary Dobrzelecki prowadzi różne zajęcia online na swoim profilu na FB (część z nich można oglądać na www.gdansk.pl). 

Poprzednie trzy treningi:

Trening dla tych, którzy dużo siedzą przy biurku czy w samochodzie

Tabata, czyli intensywny trening interwałowy

Trening w parach z okazji Walentynek


Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl