Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Kto wygra Toyotę Yaris? Losowanie nagród w loterii "PIT w Gdańsku. Się opłaca!" już w poniedziałek!

Blisko 15 tysięcy mieszkańców, którzy rozliczyli swój PIT za 2016 rok w miejskiej skarbówce, zgłosiło się swój udział w loterii dla gdańskich podatników. W poniedziałek, 15 maja o godzinie 12 w Urzędzie Miejskim w Gdańsku odbędzie się losowanie nagród i poznamy zwycięskie numery zgłoszeń. Relacja na żywo na gdansk.pl.

Kto wygra Toyotę Yaris? Losowanie nagród w loterii "PIT w Gdańsku. Się opłaca!" już w poniedziałek!
A
A
data publikacji: 12 maja 2017 r.

Nagroda główna to Toyota Yaris Hibrid w wersji premium
Nagroda główna to Toyota Yaris Hibrid w wersji premium
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

Do rozlosowania są 42 nagrody: nagrodę główną - Toyotę Yaris Hibrid w wersji premium oraz rowery miejskie, konsole oraz drobny sprzęt AGD.

Zgodnie z regulaminem losowane będą zwycięskie numery zgłoszeń. Warto więc znaleźć swój numer, który każdy uczestnik otrzymał po rejestracji w loterii, drogą sms-wą lub mailową.

Zgodnie z regulaminem w ciągu 3 dni roboczych od dnia losowania, pod numer telefonu bądź adres e-mail podany w wylosowanym zgłoszeniu, będą dzwonić lub pisać konsultanci z informacją o wygranej nagrodzie i trybie jej odbioru. Kolejny krok to weryfikacja prawdziwości podanych danych. Dopiero po zakończeniu tej części wyniki loterii zostaną podane do publicznej wiadomości.

Przypominamy, że rejestracja w loterii dla gdańskich podatnikówo zakończyła się o północy 10 maja. Mogli wziąć w niej udział wszyscy gdańszczanie, którzy rozliczyli swój PIT za 2016 rok w gdańskiej skarbówce.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

Regulamin loterii dostępny jest na gdansk.pl/pit