• Start
  • Wiadomości
  • Weź udział w otwarciu EuroSkills i wygraj bilet na koncert SANAH

Weź udział w otwarciu EuroSkills i wygraj bilet na koncert SANAH

Organizatorzy EuroSkills Gdańsk 2023 zapraszają do udziału w konkursie, w którym do zdobycia są bilety na koncert SANAH. Wszystko to w ramach uroczystej ceremonii otwarcia EuroSkills Gdańsk 2023, największych europejskich zawodów umiejętności, która odbędzie się we wtorek, 5 września o godz. 19.30 się na Polsat Plus Arena Gdańsk. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, rejestracja nie jest wymagana.
05.09.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Plakat informujący o konkursie
Weź udział w otwarciu EuroSkills i wygraj bilet na koncert SANAH
Materiały organizatora

EuroSkills w Gdańsku

EuroSkills Gdańsk 2023 to ósma edycja odbywającego się co dwa lata konkursu – największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności. W dniach 5-9 września Gdańsk ugości 600 wykwalifikowanych młodych profesjonalistów w wieku poniżej 25 lat z 32 krajów, którzy wezmą udział w konkursach i pokazach w 43 różnych umiejętnościach i zawodach, m.in. m.in. meblarstwie, florystyce, piekarstwie czy mechanice samochodowej.

Euroskills 2023 od 5 września. Miasto gotowe na przyjazd 600 młodych rzemieślników z kraju i zagranicy

Bezpłatna rejestracja dla odwiedzających

Odwiedzający AmberExpo i tereny przed Polsat Plus Arena Gdańsk będą mogli obserwować zawodników w akcji, a także wypróbować umiejętności związane z zawodem podczas licznych pokazów „Try-a-Skill”. Dziesiątki tysięcy młodych ludzi w wieku szkolnym, którzy odwiedzą targi, będą zachęcani do przekształcenia swoich pasji w zawód.

Wstęp na teren imprezy możliwy będzie po dokonaniu bezpłatnej rejestracji poprzez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy.

mapa z opisami miejsc
Mapa z opisami miejsc, gdzie odbywać się będzie EuroSkills w Gdańsku
Materiały Organizatora

Na widownie w sposób szczególny zaproszeni są uczniowie klas VII i VIII gdańskich szkół podstawowych, którzy na miejscu będą mogli zapoznać się z zawodami, których następnie będą mogli uczyć się w technikach i szkołach branżowych.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Worldskills Europe, Worldskills Poland, Polsat Plus Arena Gdańsk oraz AmberExpo.

Więcej na: euroskills2023.org

mapa z zaznaczonymi dojazdami i parkingami przy stadionie
Ceremonia otwarcia EuroSkills odbędzie się na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk
Materiały organizatora

Ceremonia otwarcia

Zanim jednak zawodowcy rozpoczną trzy dni rywalizacji, we wtorek, 5 września, o godz. 19.30 na Polsat Plus Arena Gdańsk odbędzie się uroczysta ceremonia otwarcia EuroSkills Gdańsk 2023.

Otwarcie bram zaplanowano na godz. 17.30. W programie wydarzenia znalazł się występ Dj’a Gromee z energetyzującą muzyką, malowanie światłem w wykonaniu Tony Dream i pokaz malowania piaskiem od Tetiany Galitsyny.

Na wydarzenie może wejść każdy, nie trzeba się wcześniej rejestrować, a udział jest bezpłatny.

Kibicujmy naszym zawodnikom na EuroSkills 2023. Poznaj reprezentanta Polski z Gdańska

Wygraj bilety na koncert SANAH

Każdy, kto przyjdzie we wtorek, 5 września, na ceremonię otwarcia EuroSkills Gdańsk 2023 ma szansę na wygranie biletów na cieszący się ogromnym zainteresowaniem i od dawna wyprzedany koncert SAHAH, która wystąpi na Polsat Plus Arena Gdańsk w piątek, 8 września.

Jak zdobyć jeden z dziesięciu biletów? 

  1. Zrób sobie selfie w trakcie Ceremonii Otwarcia EuroSkills Gdańsk 2023.
  2. Podziel się chwilą z innymi! Udostępnij swoje zdjęcie na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku, pamiętając o odpowiednich oznaczeniach: @EuroSkillsGdansk2023 oraz @FRSE.

Konkurs trwa od godz. 19.30, 5 września 2023  do 6 września 2023, do godz. 13.00. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w czwartek, 7 września 2023. ok. godz. 11.00 na Instagramie i Facebooku Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji  poprzez Stories oraz poprzez edit w poście konkursowym. Nagrody będą do odbioru w dniu ogłoszenia wyników, w godz. 13.00 – 17.00 w Punkcie akredytacyjnym EuroSkills 2023 Gdańsk przy ul. Żaglowej 11.

Regulamin konkursu 

Ceremonia zamknięcia, koncert Kamila Bednarka

Zakończenie EuroSkills Gdańsk 2023 także będzie widowiskowe. W sobotę, 9 września, na Polsat Plus Arena Gdańsk odbędzie się wręczenie nagród w konkursach, wystąpi także Kamil Bednarek i zespół Sound’n”Grace. Wstęp jest wolny. Otwarcie bram stadionu zaplanowano na godz. 16.00. Wręczenie nagród, a po nich koncerty odbędzie się w godz. 18.00-21.00.