• Start
  • Wiadomości
  • Finał cyklu “Nowe idzie od morza” - Mitch & Mitch, Enio Morricone i Teatr Leśny

Finał cyklu “Nowe idzie od morza” - Mitch & Mitch, Enio Morricone i Teatr Leśny

Trzeci, ostatni koncert “Nowe idzie od morza”, czyli występ zespołu Mitch & Mitch odbył się w czwartek, 18 sierpnia. Zobaczycie “Mitchów” w czarodziejskiej, wieczornej scenerii Teatru Leśnego w Gdańsku.
19.08.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zespół Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico na scenie Teatru Leśnego w Gdańsku, Nowe idzie od morza , 18 sierpnia 2022 r.
Zespół Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico na scenie Teatru Leśnego w Gdańsku, "Nowe idzie od morza", 18 sierpnia 2022 r.
Fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Zespół Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico przenieśli publiczność w niezwykły świat bossa nova i easy listening autorstwa mistrza Ennio Morricone. Bilety na koncert wyprzedały się na kilka dni wcześniej, publiczność liczyła ponad 400 słuchaczek i słuchaczy.

 

 

Tydzień wcześniej, na scenie Teatru Leśnego we Wrzeszczu muzykę na loopy, wiolonczelę i elektronikę zagrała Resina z towarzyszeniem Mateusza Rychlickiego na perkusji.

"Nowe idzie od morza". Trzy atrakcyjne koncerty czwartkowe w Teatrze Leśnym we Wrzeszczu

Pierwszym z trzech koncertów cyklu “Nowe idzie od morza” był z kolei występ zespołów Bastrada Trio i Sutari z pieśniami o pogranicznach (historycznych i współczesnych).

Trójczwartkowy festiwal zorganizowała wrzeszczańska Fundacja Palma przy współpracy GAK Winda i Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Spotkajmy się pod LOTem - impreza w 60. urodziny kultowego gdańskiego budynku

Wydarzenie dofinansowano z budżetu Miasta Gdańska.