PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wygraj bilety i płytę na 40-lecie zespołu Pod Budą

Wygraj bilety i płytę na 40-lecie zespołu Pod Budą
Zapowiada się niezwykły muzyczny wieczór w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne wejściówki na koncert oraz płytę zespołu Pod Budą. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.
pod_budą1
mat. prasowy

Znakomite połączenie dwóch niepowtarzalnych projektów w jednym koncercie! Jubileusz 40-lecia zespołu Pod Budą oraz wyjątkowa muzyka Zespołu Andrzeja i Mai Sikorowskich. Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 20 października 2018 r. o godz. 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

Dla naszych Czytelników mamy ciekawe prezenty. Dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie otrzymają jeden podwójny bilet na wydarzenie, natomiast trzecia osoba otrzyma płytę wydaną z okazji 40-lecia zespołu Pod Budą. 

PYTANIE:

W którym roku powstał zespół Pod Budą?


Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 14 września 2018 roku, do godz. 11.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o odebraniu biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: "40-lecie zespołu Pod Budą".

Więcej o koncercie!

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilty na 40 lecie zespołu Pod Budą" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Grupa Seraf Art & Marketing.

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "40 lecie zepsołu Pod Budą".

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na koncert, który odbędzie się 20 października 2018 r.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 

Zapłać

Polityka prywatności