PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Targi Mieszkań i Domów także w niedzielę. Ciekawe propozycje Gdańskich Nieruchomości

Targi Mieszkań i Domów także w niedzielę. Ciekawe propozycje Gdańskich Nieruchomości
W sobotę i niedzielę, 14-15 września, w Amber Expo przy ul. Żaglowej odbywają się Targi Mieszkań i Domów, którym towarzyszą Targi Budownictwa i Aranżacji MDO. Wśród wystawców są Gdańskie Nieruchomości, które zaprezentują ofertą mieszkań do zamiany oraz lokali użytkowych do wynajęcia.
Podczas dwóch dni targów swoje oferty przedstawi ponad 100 wystawców, wśród nich będą m.in. developerzy, producenci budowlani, specjaliści wykończenia wnętrz i od ogrodów
Podczas dwóch dni targów swoje oferty przedstawi ponad 100 wystawców, wśród nich będą m.in. developerzy, producenci budowlani, specjaliści wykończenia wnętrz i od ogrodów
fot. materiały prasowe

 

 

Oferty największych i najpopularniejszych deweloperów, agencji nieruchomości, propozycje kredytów hipotecznych od banków i pośredników finansowych, darmowe seminaria i porady ekspertów - to wszystko znaleźć można podczas trójmiejskich Targów Mieszkań i Domów. 

Edycja jesienna targów odbywa się w sobotę i niedzielę, 14-15 września, w Amber Expo przy ul. Żaglowej. Towarzyszą im Targi Budownictwa i Aranżacji MDO - Mieszkanie, Dom, Ogród, dzięki czemu zapoznać się będzie można dodatkowo z ofertą wystawców z zakresu RTV i AGD, ofertą innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz oraz ekologicznych rozwiązań dla domu. 

Bilety w przedsprzedaży 5 zł. Targi odwiedzających zapraszają:

  • w sobotę w godz. 10.00-17.00
  • w niedzielę w godz. 10.00-16.00 


Wśród ponad 100 wystawców są Gdańskie Nieruchomości, w których ofercie są mieszkania Gminy Miasta Gdańska do zamiany. Pełna oferta lokali Gdańskich Nieruchomości obejmuje ponad 300 propozycji, w sobotę i niedzielę podczas Targów Mieszkań i Domó zaprezentowane zostaną najciekawsze z nich.

- Wśród naszych ofert znaleźć można wiele ciekawych propozycji zarówno dla mieszkańców, jak i gdańskich przedsiębiorców. Podczas targów przedstawimy odwiedzającym programy realizowane przez Gdańskie Nieruchomości, dzięki którym wspólnie z mieszkańcami kreujemy przestrzeń miasta - mówi Przemysław Guzow, dyrektor Gdańskich Nieruchomości. - Poprzez działania modernizacyjne, rewitalizacyjne i wszystkie realizowane programy wywieramy istotny wpływ na otoczenie miejsc, które w myśl rozwoju miasta do wewnątrz mogą być terenem inwestycyjnym dla rozwoju mieszkalnictwa. Opowiemy o realizowanych w ostatnim czasie inwestycjach, które znacząco wpływają zarówno na środowisko mieszkaniowe, jak i komfort życia mieszkańców.

Wśród 300 ofert lokali do zamiany znajdują się mieszkania o różnym metrażu, standardzie i lokalizacji.

- Zamiana lokalu jest alternatywą dla kupna nowego mieszkania. Umożliwia zmianę miejsca zamieszkania w ramach dotychczasowej lokalizacji lub na zupełnie inną. W ofercie znaleźć można zarówno mieszkanie w kamienicy, jak i w nowoczesnym budynku. W ofercie znajdują się lokale położone na parterze lub wyższych kondygnacjach, w centrum Gdańska lub na jego obrzeżach - wylicza Aleksandra Strug, rzecznik prasowy Gdańskich Nieruchomości.

Pełną ofertą mieszkań do zamiany oraz ofertą lokali użytkowych do wynajmu znaleźć można na stronie: www.mieszkamwgdansku.pl.

Przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą lokali użytkowych, w której mogą prowadzić swój biznes.

- Podczas targów zaprezentujemy sześć lokali użytkowych, które czekają na najemcę. Nasi specjaliści udzielą informacji o tym, gdzie szukać bieżących ofert i jak przystąpić do procedury najmu - mówi Strug i dodaje. - Zapraszamy do Strefy Mieszkańca Gdańskich Nieruchomości, na stoisku dowiecie się wszystkiego o zamianie mieszkań, ofercie wynajmu lokali użytkowych, programach Wspólne Podwórko, Podwórko Gminne, Program na start za 1 złotych, Gdańskie Otwarte Pracownie. Na mapie inwestycji pokażemy jak zmieniamy środowisko mieszkaniowe poprzez remonty w ramach rewitalizacji, ZIT, KAWKA. Zapraszamy także na wirtualny spacer po wnętrzach lokali przy Chłodnej 10, neoklasycystycznej kamienicy, w której w tym roku przeprowadziliśmy pełną termomodernizację.


Poniżej kilka ofert mieszkań i lokali uzytkowych prezentowanych przez Gdańskie Nieruchomości:


ul. Kopalniana 23 (kliknij w grafikę, aby powiększyć)

mieszkaniowe2 mala


ul. Kościuszki 112 (kliknij w grafikę, aby powiększyć)

mieszkaniowe3 male


ul. Angielska Grobla 10B (kliknij w grafikę, aby powiększyć)

mieszkaniowe7 male


ul. Racławicka 7A (kliknij w grafikę, aby powiększyć)

mieszkaniowe11 mala


ul. Lawendowa 2/3 (kliknij w grafikę, aby powiększyć)

lawendowa mala


ul. Tkacka 17/18 (kliknij w grafikę, aby powiększyć)

tkacka mala

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl