PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Stogi. Władze Miasta Gdańska zapraszają na kolejne spotkanie przy “okrągłym stole” - we wtorek, 1 października
Stogi. Władze Miasta Gdańska zapraszają na kolejne spotkanie przy “okrągłym stole” - we wtorek, 1 października
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz wraz ze swoimi zastępcami, zapraszają gdańszczan na ósme już spotkanie w nietypowej formule, czyli przy biało-czerwonym stole. Wydarzenie jest kontynuacją wakacyjnych rozmów z mieszkańcami Gdańska. Tym razem spotkanie odbędzie się na Stogach.
Wakacyjna formuła rozmów spodobała się zarówno gdańszczanom jak i władzom naszego miasta. Spotkania odbyły się do tej pory w dzielnicach: Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Piecki-Migowo, Wrzeszcz Dolny, Chełm, Przymorze Wielkie i Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia i Jasień
Wakacyjna formuła rozmów spodobała się zarówno gdańszczanom jak i władzom naszego miasta. Spotkania odbyły się do tej pory w dzielnicach: Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Piecki-Migowo, Wrzeszcz Dolny, Chełm, Przymorze Wielkie i Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia i Jasień
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

 

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 1 października, na skwerze znajdującym się przy ul. Hożej 11, w dzielnicy Stogi. Wydarzenie tradycyjnie już rozpocznie się o godz. 17.00 i potrwa od 1,5 do 2 godzin. To ważna informacja dla tych, którzy nie mogą przybyć punktualnie. Bez obaw więc, jeśli dojedziemy w okolicach godz. 18.00 na pewno zdążymy porozmawiać. 

Na miejscu, poza prezydent Dulkieiwcz i jej zastępcami, jak dotychczas, obecni będą także dyrektorzy poszczególnych wydziałów w gdańskim magistracie i prezesi miejskich spółek. Będzie więc można bezpośrednio zgłosić problem, bądź pomysły, które zdaniem mieszkańców mogłyby zostać wdrożone w danej dzielnicy.

- Serdecznie zapraszam do spotkania przy stole, do rozmowy o Gdańsku, o najbliżej dla nas okolicy i sprawach, które nas szczególnie interesują - zachęca prezydent Aleksandra Dulkiewicz. - Niech ten fragment okrągłego stołu, przy którym się spotkamy będzie dla nas wspólną przestrzenią do rozmowy w atmosferze wzajemnej życzliwości.

W przypadku, gdyby po południu wystąpił ulewny deszcz, spotkanie zostanie przeniesione do pobliskiej szkoły. W takiej sytuacji, w pierwotnie zaplanowanym miejscu, urzędnicy będą informować mieszkańców, gdzie należy się udać.

 

Podczas spotkania na Jasieniu frekwencja była niższa niż podczas spotkań w okresie letnim. Nie było kolejek i długiego czekania na rozmowę. Jak będzie na Stogach?
Podczas spotkania na Jasieniu frekwencja była niższa niż podczas spotkań w okresie letnim. Nie było kolejek i długiego czekania na rozmowę. Jak będzie na Stogach?
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

 

Czytaj także:

Jasień. Przy okrągłym stole odbyło się kolejne spotkanie włodarzy z mieszkańcami

Wrzeszcz. Mieszkańcy i prezydent Gdańska rozmawiali wspólnie przy okrągłym stole

Piecki-Migowo. Rozmowy mieszkańców z prezydent Gdańska przy okrągłym stole

Okrągły stół na Oruni. Prezydent Dulkiewicz i jej zastępcy spotkali się z mieszkańcami

Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

 

Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze