PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Rozciąganie statyczne w trzydzieści minut. Oglądaj i ćwicz

Rozciąganie statyczne w trzydzieści minut. Oglądaj i ćwicz
- Tym razem zajmiemy się rozciąganiem statycznym. Zwiększymy zakres ruchu oraz uelastycznimy ciało - mówił Cezary Dobrzelecki. W niedzielę, 22 listopada, prowadził kolejne zajęcia online na swoim profilu na FB oraz na www.gdansk.pl. Zapraszamy do oglądania wideo i ćwiczenia. Czas trwania 30 minut.
- Ściągamy łopatki, wypychamy klatę do przodu - mówi prowadzący
- Ściągamy łopatki, wypychamy klatę do przodu - mówi prowadzący
fot. FB Train Me Now - Cezary Dobrzelecki

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

W niedzielę, 22 listopada, prowadził zajęcia na FB Train Me Now Cezary Dobrzelecki oraz na www.gdansk.pl a tematem zajęć było rozciąganie.

- Chciałbym pokazać na czym polega rozciąganie statyczne - mówił na wstępie. - Rozciągniemy nasze mięśnie tylko wtedy i wyłącznie jeśli się rozluźnimy. Jeśli będę na chama napierał, to mięsień się nie rozciągnie, wprost przeciwnie, mięsień wtedy uruchamia hamulec awaryjny, myśli, że chcemy go zerwać.


Trening trwał 30 minut. 

Zapraszamy do ćwiczenia. Przydatne będą mata lub ręcznik, pasek lub sznurek oraz woda. Zajęcia rozpoczynają się w 2:30 minuty transmisji. 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl