PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Poniedziałek: zamknięcie fragmentu ul. Bytowskiej, zmiana organizacji ruchu przy ul. Za Murami

Poniedziałek: zamknięcie fragmentu ul. Bytowskiej, zmiana organizacji ruchu przy ul. Za Murami
W poniedziałek, 25 października w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Bytowskiej oraz przy ul. Za Murami.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Maciej Kosycarz/KFP

 

Zmiany przy ul. Bytowskiej

W godzinach 8 -16 ul. Bytowska będzie zamknięta od skrętu do Dworku Oliwskiego do nieruchomości przy ul. Bytowskiej 6 w Dolinie Radości. Droga będzie zamknięta dla ruchu kołowego z zachowaniem dojazdu dla służb ratunkowych. Po dniu roboczym zostanie przywrócona przejezdność. Okres trwania utrudnień uzależniony jest od warunków atmosferycznych. Prace na tym odcinku mają potrwać maksymalnie do wtorku 2 listopada.

Utrudnienia na ul. Bytowskiej związane są z budową szlaku turystycznego przez Trójmiejski Park Krajobrazowy. Wykonawcą prac jest firma EUROVIA POLSKA S.A. Koszt całego szlaku to ponad 5,5 mln złotych.

bytowska_mapa (1)

 

Zmiany przy ul. Za Murami

Zamknięty zostanie odcinek ul. Za Murami, od ul. Ogarnej do ul. Zbytki. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około miesiąc. 

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Za Murami wynikają z rozpoczynającej  się przebudowy tej ulicy. Prace potrwają do końca 2021 r. Wykonawcą jest firma Budowlano-Drogowa „PRASBET” Sp. z o.o. Sp. k. Koszt inwestycji to niecałe 1,8 mln złotych.

za_murami_mapaAneta NiezgodaUrząd Miejski w GdańskuDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Aneta Niezgoda - najnowsze
Aneta NiezgodaUrząd Miejski w GdańskuDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Aneta Niezgoda - najnowsze