PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

„PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. Losowanie nagród w loterii w czwartek na żywo na gdansk.pl

„PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. Losowanie nagród w loterii w czwartek na żywo na gdansk.pl
W czwartek, 9 maja, o godz. 13.00 odbędzie się losowania laureatów loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. Będzie transmitowane na żywo przez portal gdansk.pl, co pozwoli wszystkim uczestnikom loterii śledzić wyniki z domu.
W losowaniu nagród w 2017 roku wzięło udział 14 801 losów
W losowaniu nagród w 2017 roku wzięło udział 14 801 losów
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji loterii zgłosiło się prawie 15 tys. mieszkańców, w ubiegłym roku niespełna 19 tys, w tym roku - 27 316 osób.

W tegorocznym losowaniu, które odbędzie się w czwartek, 9 maja, o godz. 13.00 można wygrać jedną z 26 nagród - hybrydową Toyota Yaris w wersji Premium, rower miejskich Kross model TRANS 8.0 lub hulajnogę XIAOMI MIJIA 365 z elektrycznym napędem.


Przebieg losowania

Losowanie będzie polegać na ręcznym wyciąganiu losów z przeźroczystej urny. Każdy wyciągnięty los zostanie wyczytany, pokazany do kamery, a następnie przyczepiony do tablicy. Dodatkowo w trakcie losowania wylosowany zostanie jeden laureat rezerwowy dla każdej nagrody. Losowanie nagród zostanie przeprowadzone w obecności osoby sprawującej nadzór nad prawidłowością i przebiegiem loterii.

W ciągu trzech dni roboczych od dnia losowania, konsultanci będą dzwonić pod numery telefonów przypisanych do wylosowanych zgłoszeń lub wyślą maile do wylosowanych uczestników z informacją o wygranej nagrodzie i trybie jej odbioru.

Lista wylosowanych zgłoszeń zostanie opublikowana na stronie Organizatora loterii firmy Playprint Polska Sp. z o.o. - www.pitwgdansku.pl.

Autor: Hanna Wyszyńska. Urząd Miejski w Gdańsku

 

CZYTAJ TAKŻE:

"PIT w Gdańsku! Się opłaca". Rekordowa liczba zgłoszeń w miejskiej loterii