Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Od poniedziałku zmiany w ruchu drogowym

Zmiany obowiązywać będą od 10 października w rejonie ulicy Kołobrzeskiej oraz na Trakcie św. Wojciecha. Spowodowane są prowadzonymi tam pracami remontowymi.

Od poniedziałku zmiany w ruchu drogowym
A
A
data publikacji: 09 października 2016 r.

Ulica Kołobrzeska
Ulica Kołobrzeska
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

Od 10 października planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w ul. Kołobrzeskiej, polegające na zamknięciu pasa ul. Kołobrzeskiej w kierunku do Alei Rzeczypospolitej. Wyjazd z dróg oraz nieruchomości znajdujących się na odcinku prowadzonej przebudowy skierowany zostanie w stronę morza. Dojazd do ul. Chłopskiej wyznaczony zostanie objazdami. Ruch pieszy odbywać się będzie wydzielonymi pasami po istniejących chodnikach i przejściach dla pieszych. Zmiana związana jest z wykonywaniem prac wodociągowo-kanalizacyjnych i potrwa ok miesiąc.

Więcej informacji tutaj.


W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac na Trakcie Św. Wojciecha od 10 października godz. 9.00, planowane jest całkowite zamknięcie jezdni w kierunku Pruszcza Gdańskiego na odcinku od posesji nr 31/37 (Zremb) do posesji nr 99. Cały ruch skierowany zostanie na jezdnię w kierunku Gdańska. Ruch pieszy odbywać się będzie wydzielonymi pasami po istniejących chodnikach i przejściach dla pieszych. Przystanek autobusowy SANDOMIERSKA zlokalizowany zostanie w pasie jezdni na wysokości obecnego, tymczasowego przystanku.

Więcej informacji tutaj.-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl