PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Nowe Trendy w Turystyce 2017. Relacja u nas na żywo - od godz. 9
Nowe Trendy w Turystyce 2017. Relacja u nas na żywo - od godz. 9
Nowe Trendy w Turystyce 2017 to ósma edycja paneli i warsztatów prowadzonych przez ekspertów związanych z branżą turystyczną. Wszystko wskazuje, że ta edycja będzie rekordowa pod względem uczestników. Organizatorzy spodziewają się w Europejskim Centrum Solidarności ponad 600 osób. Konferencję prowadzi popularny dziennikarz telewizyjny Jarosław Kuźniar.

Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

Na główną część Nowych Trendów w Turystyce biletów już nie ma. Przebieg konferencji można śledzić na naszej stronie w piątek, 31 marca, w godz. 9-17.30. 

Program ułożony jest w taki sposób, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób związanych z turystyką. Będzie o nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach, profesjonalnej obsłudze turystów i pozyskiwaniu nowych klientów. Ale Nowe Trendy w Turystyce nie są spotkaniem jednej branży. O turystyce będą rozmawiać eksperci wielu dziedzin. Konferencję poprowadzi Jarosław Kuźniar - dziennikarz i podróżnik. Wśród prelegentów znalazły się takie osoby, jak: Mateusz Kusznierewicz, Jacek Rozenek, Piotr Bucki, Łukasz Żelazny, Monika Czaplicka, Daniel Kędzierski, Bjorn Troch.

- Przedstawiciele branży turystycznej są zainteresowani wprowadzaniem nowych rozwiązań i technologii - mówi Łukasz Wysocki, prezes zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej. - Chcą czerpać wiedzę od ekspertów z innych dziedzin i wykorzystywać ich doświadczenia i rozwiązania w swojej pracy. Z wielką satysfakcją obserwuję, jak każdego roku Nowe Trendy w Turystyce przyciągają coraz więcej osób - przedstawicieli branży turystycznej z całej Polski - to pokazuje jak ważne jest to spotkanie dla branży.

Podczas spotkania, jury składające się z ekspertów branży turystycznej i marketingowej, wybierze najlepszych z uczestników konkursu Tourism Trends Awards, który co roku wyróżnia tych, którzy w swojej pracy wprowadzają nowoczesne, innowacyjne i podążające za trendami rozwiązania. Choć rejestracja udziału została już zamknięta to zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, jury oraz uczestnikami konkursu: TUTAJ

Szczegółowy program i opis wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz TUTAJ 

Czytaj też: Jarosław Kuźniar poprowadzi Nowe Trendy w Turystyce 2017. Zarejestruj się póki czas

Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze