PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

MOVEmber. Pochwal się wąsem i weź udział w profesjonalnym treningu

MOVEmber. Pochwal się wąsem i weź udział w profesjonalnym treningu
MOVEmber to międzynarodowa kampania społeczna, która zwraca uwagę na problem zachorowalności mężczyzn na raka jąder i raka prostaty. W listopadzie Stadion Energa Gdańsk przyłączając się do kampanii, zachęca mężczyzn, zadbali o zdrowie i dobrą kondycję. Zapoznaj się z ofertą treningową.
Przyłącz się do akcji MOVEmber na Stadionie
Przyłącz się do akcji "MOVEmber na Stadionie"
mat. Energa Stadion Gdańsk


MOVEmber na Stadionie to akcja mająca na celu dopingować mężczyzn w budowaniu świadomości na temat „męskich” nowotworów oraz odpowiedniej profilaktyki. W ramach akcji panowie przez cały listopad zapuszczają wąsy – nie tylko na znak solidarności z chorymi, ale też by sprowokować dyskusję na temat niezbędnej profilaktyki przeciwnowotworowej.

Organizatorzy ze Stadionu Energa Gdańsk przygotowali dla z tej okazji specjalny konkurs i profesjonalne treningi.

MOVEMBER NA STADIONIE


Od 13 do 16 listopada pełnoletni mężczyźni mogą wysyłać swoje kreatywne zdjęcia z wąsem na adres csr@arenagdansk.com. W mailu powinno być zawarte także imię, nazwisko oraz wiek osoby na zdjęciu. Ze wszystkich przesłanych zgłoszeń, komisja wyłoni najbardziej oryginalne. Ich autorzy wezmą udział w wyjątkowym treningu przy murawie, który 18 listopada poprowadzą trener Magdalena Płóciennik i dr Łukasz Płóciennik z gdańskiego FitnessFitback. Tego samego dnia rozpocznie się druga tura konkursu - zdjęcia z wąsem będzie można przesyłać do 21 listopada. Na zwycięzców czeka kolejny profesjonalny trening z FitnessFitback, który odbędzie się 25 listopada na Stadionie.


Zajęcia będą trwały 1,5 godziny, liczba miejsc jest ograniczona. Każdy uczestnik treningu, poza świetną zabawą, może liczyć też na wyjątkową pamiątkę w postaci zdjęcia portretowego wykonanego na najpiękniejszym stadionie w Polsce.

Regulamin i więcej informacji można znaleźć na stronie www.StadionEnerga.pl.

 

 

 

 

oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl