PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Masz siedzącą pracę? To stretching dla ciebie. Oglądaj i ćwicz

Masz siedzącą pracę? To stretching dla ciebie. Oglądaj i ćwicz
Stretching, czyli rozciąganie mięśni - tym zajmowaliśmy się w sobotę, 16 maja. Cezary Dobrzelecki poprowadził zajęcia na swoim fanpage na FB oraz na www.gdansk.pl. - Stretching to obowiązkowa rzecz dla osób, które mają pracę siedzącą. Ale nie tylko - mówił prowadzący. Zajęcia trwały około 45 minut.
Stretching, czyli rozciąganie i uelastycznianie mięśni
Stretching, czyli rozciąganie i uelastycznianie mięśni
fot. FB C. Dobrzelecki

 

Stretching to z języka angielskiego rozciąganie. Trening polega na zestawie ćwiczeń, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni. 

- Chciałbym pokazać wam kilka metod stretchingu. To obowiązkowa rzecz dla osób, które mają pracę siedzącą, choć tak naprawdę w okresie kwarantanny każdy z nas mniej lub bardziej się zasiedział - mówił Cezary Dobrzelecki we wstępie do zajęć. - Będziemy sprawdzać jak jest teraz, zrobimy kilka ćwiczeń i sprawdzimy jak jest po, czy ćwiczenia coś pomogły. Będziemy to robić dość dynamicznie. 

Cezary Dobrzelecki jest trenerem piłki nożnej, trenerem personalnym, autorem warsztatów świadomościowych w temacie zdrowego stylu życia. Od początku pandemii prowadzi zajęcia online. W sobotę, 16 maja, na facebooku Train Me Now - C.Dobrzelecki oraz na www.gdansk.pl przeprowadził zajęcia stretchingu. 

Trening trwał około 45 minut. 


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA 

 

Poprzednie zajęcia Cezarego Dobrzeleckiego transmitowane na gdansk.pl:

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl