Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Kupić, sprzedać, wymienić. Dziecięcy Pchli Targ

Pluszaki - duże i małe, samochodziki wszelkiej maści, lalki Barbie, klocki z drewna i plastiku, kolekcjonerski karty, puzzle, gry planszowe, kucyki My Little Pony, książki i płyty z bajkami…

Kupić, sprzedać, wymienić. Dziecięcy Pchli Targ
A
A
data publikacji: 04 czerwca 2016 r.

Materiały prasowe

Wszystko to i jeszcze więcej znaleźć będzie można w niedzielę, 5 czerwca, w “Plamie” Gdańskim Archipelagu Kultury przy ul. Pilotów 11 na Zaspie.

- Warto zajrzeć i przekonać się samemu na własne oczy, jakie okazje można upolować - zachęcają organizatorzy.

Ceny produktów młodzi sprzedawcy mają z góry ustalone, ale będzie zapewne możliwość otrzymania zniżki. Wszystkie oferowane rzeczy są w dobrym lub bardzo dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki na baterie mają włożone baterie. 

- Podczas poprzedniej edycji kupiliśmy wózek dla lalki. Udało się nam wytargować kilka złotych rabatu - uśmiecha Maciej Bojanowski, mieszkaniec Przymorza, który i tym razem zamierza z córką Karoliną zajrzeć na Dziecięcy Pchli Targ.

Na stoiskach nie zabraknie książek, lalek, samochodzików, układanek, puzzli, gier planszowych, modeli do sklejania, płyt z filmami i wielu wielu innych. Za to na pewno nie będzie zabawek i akcesoriów militarnych (karabinów, pistoletów, mieczy, czołgów itp)

Sprzedawać, kupować czy wymieniać będzie można w godz. 13.00-15.00. Zaraz potem odbędzie się spektakl dla dzieci zatytułowany „Zdziwienie” w wykonaniu Teatru Młoda Projektornia. Wstęp wolny.

Materiały prasowe-
Waldemar Gabis (0)
www.gdansk.pl
waldemar.gabis@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Waldemar Gabis (0)
www.gdansk.pl
waldemar.gabis@gdansk.pl
więcej tekstów autora