PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Koncert Muzyki Filmowej. Bezpłatne zaproszenia - konkurs dla Czytelników

Koncert Muzyki Filmowej. Bezpłatne zaproszenia - konkurs dla Czytelników
"James Bond", "Star Wars", "Piraci z Karaibów", "Avengers", "West Side Story", "City Lights" czy "Moulin Rouge" - hity muzyczne m.in. z tych filmów będzie można usłyszeć podczas Koncertu Muzyki Filmowej w sobotę, 19 października, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia. Trzeba odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
konkurs.JPG

 

To będzie wyjątkowy wieczór. Na scenie wystąpią uznani artyści: wybitna i wszechstronnie uzdolniona skrzypaczka Natalia Walewska, koncertmistrzyni Orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej; współpracująca z gwiazdami i zespołami światowego formatu harfistka Małgorzata Zalewska oraz solistka scen operowych i laureatka wielu konkursów wokalnych, sopranistka Agnieszka Tomaszewska. Za poziom artystyczny koncertu i przygotowanie orkiestry odpowiada wychowanek Jerzego Maksymiuka, znakomity dyrygent - Robert Kabara.

W repertuarze koncertu znalazły się hity z takich perełek światowej kinematografii, jak m.in. "James Bond", "Star Wars", "Piraci z Karaibów", "Avengers", jak i "West Side Story", "City Lights" czy "Moulin Rouge". 

 

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na Koncert Muzyki Filmowej w sobotę, 19 października, o godz. 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Kto będzie dyrygował orkiestrą podczas sobotniego koncertu?   

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do czwartku, 17 października 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: KONCERT. Zwycięzcy o sposobie odebrania zaproszenia zostaną powiadomieni drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj zaproszenia na Koncert Muzyki Filmowej" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku (organizator wydarzenia).
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "KONCERT".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na Koncert Muzyki Filmowej w sobotę, 19 października, o godz. 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl