PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Karnet na okaziciela - nowość na pływalniach Gdańskiego Ośrodka Sportu

Karnet na okaziciela - nowość na pływalniach Gdańskiego Ośrodka Sportu
Karnet na okaziciela to nowy produkt, który Gdański Ośrodek Sportu przygotował dla gdańszczan korzystających z miejskich pływalni. Nie jest imienny, dzięki czemu na jeden karnet będzie mogło wejść kilka osób, np. grupa znajomych. Do kupienia od poniedziałku (14 stycznia br.).
Wejście na oruński basen
Wejście na oruński basen
Przemek Szalecki/www.gdansk.pl


Karnet nie jest przypisany do konkretnego okaziciela i nie zawiera danych osobowych. Dzięki temu może z niego korzystać dowolna liczba dowolnych osób.

Jak to działa? W ramach zakupu wybrać trzeba określoną liczbę wejść na pływalnię oraz czas na ich wykorzystanie, np. 24 wejścia ważne przez sześć miesięcy. Wejścia te można “wypływać” na wybranym basenie GOS (Chełm, Orunia, Osowa, Stogi) w dowolnym dniu tygodnia i o dogodnej godzinie, w miarę dostępności odpowiedniej liczby miejsc w tym czasie.

Od poniedziałku do piątku, czas pływania w ramach karnetu na okaziciela wynosi 40 minut. W weekendy obowiązują wejścia typu "aquapark", co oznacza możliwość pływania przez 60 minut (start o dowolnej porze) z opcją przedłużenia czasu za dopłatą dla każdej osoby, która korzysta z wejścia w ramach karnetu na okaziciela.


Zajęcia na pływalni na Chełmie
Zajęcia na pływalni na Chełmie
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl


Opcja “aqupark” spodoba się szczególnie wielbicielom jacuzzi i sauny, w które wyposażone są pływalnie GOS (Stogi i Orunia mają komplet, na Osowej nie ma sauny, na Chełmie - jacuzzi). Uwaga! Zanim zaplanuje się skorzystanie z dodatkowych atrakcji, trzeba sprawdzić godziny, w których są dostępne, na stronie internetowej pływalni GOS.

- Karnet na okaziciela powstał głównie z myślą o indywidualnych mieszkańcach i o firmach, które teraz mogą kupić jeden tylko karnet dla wszystkich swoich pracowników, a np. w razie choroby jednego z pływających, zaprosić do wejścia inną osobę - mówi Grzegorz Pawelec, rzecznik prasowy GOS.

Uwaga! Cena Karnetu na okaziciela nie obejmuje żadnych zniżek i ulg, np. na podstawie Karty Mieszkańca, a jego koszt odpowiada cenom karnetów normalnych zależnie od ilości wybranych wejść (najtańszy taki karnet na pływalnie GOS, cztery wejścia/miesiąc, kosztuje 64 zł). Karnet kupić można na stronie internetowej gdańskich pływalni, jak również w kasach obiektów.


czytaj także:

Złap bakcyla ratownictwa - niezwykłe zajęcia Gdańskiego Ośrodka Sportu na pływalni

oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl