PORTAL MIASTA GDAŃSKA
';
PL | EN | DE

Intensywny trening na majówkę - kwadrans, który daje w kość. Oglądaj i ćwicz

Intensywny trening na majówkę - kwadrans, który daje w kość. Oglądaj i ćwicz
- Piętnaście minut porządnej roboty. Ja jestem osobą dosyć wytrenowaną a też dostałem w kość - mówił Cezary Dobrzelecki po ostatnim ćwiczeniu ciężko oddychając. W poniedziałek, 3 maja, rano na gdansk.pl poprowadził intensywny trening specjalnie przygotowany na majówkę. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia - ręcznik i woda niezbędne.
Raz w prawo, raz w lewo - to jedno z mniej intensywnych ćwiczeń, które na majówkę przygotował Cezary Dobrzelecki
Raz w prawo, raz w lewo - to jedno z mniej intensywnych ćwiczeń, które na majówkę przygotował Cezary Dobrzelecki
fot. Domowa Siłownia

 

Cezary Dobrzelecki przez cały okres pandemii prowadzi bezpłatne zajęcia online na swoim profilu na FB, część z nich także na www.gdansk.pl. Treningi na naszym portalu odbywają się zazwyczaj w niedzielne poranki. Tym razem wyjątkowo - w ostatni dzień pierwszego długiego majowego weekendu - ćwiczyliśmy w poniedziałek, 3 maja. 

Było ciężko i intensywnie. 

- Piętnaście minut porządnej roboty. Ja jestem osobą, tak myślę, dosyć wytrenowaną a słyszycie po mnie, że też dostałem w kość - mówił prowadzący po ostatnim ćwiczeniu ciężko oddychając. - Tak naprawdę intensywność tych zajęć zależy od waszych możliwości i od tego jak bardzo jesteście zadziorni, żeby dać z siebie więcej niż trzeba. Nie mówię, że ten trening sprawi, że cały weekend obżarstwa zniknie w niepamięć, ale na pewno podkręcicie wasz układ krążeniowo-oddechowy i sprawicie, że dzisiejsza bądź wczorajsza karkóweczka strawi się szybciej. 


Czas trwania 15 minut. Ręcznik, woda i determinacja - niezbędne. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia.

 

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl