PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Czat z Aleksandrą Dulkiewicz, prezydent Miasta Gdańska - dzisiaj, o godz. 18.00

Czat z Aleksandrą Dulkiewicz, prezydent Miasta Gdańska - dzisiaj, o godz. 18.00
Będzie to kolejny czat z prezydent Aleksandrą Dulkiewicz, zarazem pierwszy z udziałem gościa - Piotra Kowalczuka, zastępcy prezydenta ds. edukacji i usług społecznych. Głównym tematem będą sprawy miejskie, o które pytają gdańszczanki i gdańszczanie, a także sympatycy Gdańska.
v

Profil Fb prezydent Aleksandry Dulkiewicz

 

Pytania można zadawać za pośrednictwem profilu Fb prezydent Aleksandry Dulkiewicz, pod postem zapowiadającym czat:

 

 

Niektóre z poruszonych kwestii, które znalazły się we wpisach internautów we wtorek przed południem:  

 

  • Ewa Porzezińska: 

"Dzień dobry, kiedy można się spodziewać remontu elewacji i nie tylko Przedszkola nr 9 w parku na Oruni ściany są odstraszające i niebezpieczne. Pozdrawiam"

 

  • Daria Kołosowska

"Kiedy możemy się spodziewać wiaty na przystanku ''niegowska '' w stronę Pruszcza jest jesień zaraz zima .dzieci z lipiec mokną czekając na autobus który często się spóźnia .dodam że kawałek dalej stoi wiata tzw ślepy przystanek .sprawa druga czy bedzie obiecywana sygnalizacja świetlna na przejściu .sprawa 3 czy doczekamy się słupków zgłoszonych na ulicy niegowskiej .wychodząc z posesji nie raz samochod przejeżdżał po chodniku cm od nas czy dzieci"

 

  • Jakub Raciborski

"Ja mam nieedukacyjne pytanie. Czy można by sypnąć trochę pieniędzy na nasadzenia zieleni i dbanie o nią? ZDiZ już próbuje przenieść te koszty na rady dzielnic, a jednocześnie słyszymy o wydatkach rzędu 50 tysięcy na ankietę o parkingach kubaturowych. Właśnie tyle by starczyło na zadbanie o oliwską zieleń"

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl
oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl