PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Bezpłatne bilety na niedzielny mecz siatkarzy Trefl - PGE Skra Bełchatów. Konkurs dla czytelników

Bezpłatne bilety na niedzielny mecz siatkarzy Trefl - PGE Skra Bełchatów. Konkurs dla czytelników
W dniu 26 października rusza nowy sezon PlusLigi. Siatkarze Trefla Gdańsk dzień później - w niedzielę, 27 października - w Ergo Arenie zagrają z PGE Skrą Bełchatów. Początek meczu o godz. 17.30. Dla naszych czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety na to spotkanie. Trzeba tylko odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
Marzec 2019 roku, tłumy fanów w Ergo Arenie podczas meczu Ligi Mistrzów Trefl Gdańsk - Zenit Kazań
Marzec 2019 roku, tłumy fanów w Ergo Arenie podczas meczu Ligi Mistrzów Trefl Gdańsk - Zenit Kazań
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

W piątek, 18 października, siatkarze Trefla Gdańsk zakończyli okres przygotowawczy do sezonu 2019/2020. W sobotę, 19 października, uczestniczyli w oficjalnej prezentacji z kibicami w Forum Gdańsk. 

Siatkarze Trefla zakończyli okres przygotowawczy i zaprezentowali się kibicom  


- Już tutaj dostarczacie mi wielkich emocji, cieszę się, że spotykamy się tak licznie, ale myślę, że jeszcze goręcej będzie w przyszłą niedzielę w Ergo Arenie. Potrzebujemy waszego wsparcia w walce z PGE Skrą Bełchatów, więc mam nadzieję, że wszyscy widzimy się w hali - mówił Michał Winiarski, były znakomity siatkarz, dla którego praca w Treflu jest debiutem w roli pierwszego trenera. Winiarski karierę sportową zakończył w 2017 roku, był wówczas zawodnikiem klubu z Bełchatowa. Przez kolejne dwa lata w PGE Skrze pełnił funkcję drugiego trenera. - Przed debiutem w roli pierwszego szkoleniowca czuję się świetnie, a do niedzielnego starcia przygotowujemy się dokładnie tak samo jak do każdego innego spotkania.  

 

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów w niedzielę, 27 października, o godz. 17.30 w Ergo Arenie. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

W jakim zespole karierę sportową zakończył Michał Winiarski, obecny trener Trefla Gdańsk?   

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 25 października 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: TREFL. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na mecz Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Trefl Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "TREFL".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów w niedzielę, 27 października, o godz. 17.30 w Ergo Arenie.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl
oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl