PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Bezpłatne bilety na niedzielny mecz Lechia - Jagiellonia Białystok. Konkurs dla Czytelników

Bezpłatne bilety na niedzielny mecz Lechia - Jagiellonia Białystok. Konkurs dla Czytelników
Piłkarze Lechii nie mają już szans na mistrzostwo Polski, ale będzie okazja, by w niedzielę, 19 maja, na Stadionie Energa Gdańsk podziękować im za zdobycie Pucharu Polski i wywalczenie miejsca na podium ekstraklasy. Mecz z Jagiellonią Białystok rozpocznie się o godz. 18.00. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety na to spotkanie.
Kibice Lechii na meczach z Jagiellonią mogli być zadowoleni, Lechia w tym sezonie zawsze wygrywała
Kibice Lechii na meczach z Jagiellonią mogli być zadowoleni, Lechia w tym sezonie zawsze wygrywała
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

W niedzielę, 19 maja, zakończenie sezonu 2018/2019 Lotto Ekstraklasy. Wszystkie mecze Grupy Mistrzowskiej rozpoczną się o godz. 18.00.

Liderem jest Piast Gliwice (69 punktów), który ma dwa "oczka" przewagi nad Legią Warszawa (67) i pięć nad Lechią Gdańsk (64). W ostatniej kolejce Piast podejmuje Lecha Poznań, Legia - Zagłębie Lubin a Lechia - Jagiellonię Białystok. 

Najbliższy rywal Lechii zajmuje piąte miejsce w tabeli, ma tyle samo punktów co czwarta Cracovia (57). Oba zespoły walczą o czwartą pozycję, która daje prawo gry w kwalifikacjach do europejskich pucharów.

Lechia w tegorocznym sezonie ma bardzo dobry bilans z "Jagą". Biało-zieloni wygrali oba mecze ligowe: w Białymstoku 1:0, w Gdańsku 3:2. Wygrali także w finale Pucharu Polski 1:0. Czy w niedzielę, 19 maja, podtrzymają zwycięską serię z tym zespołem? 


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok w niedzielę, 19 maja, o godz. 18.00 na Stadionie Energa Gdańsk. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Ile goli Lechia Gdańsk strzeliła Jagiellonii Białystok w tegorocznym sezonie ligowym i Pucharu Polski?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 17 maja 2019 roku, do godz. 14.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: LECHIA. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Lechia Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "LECHIA".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok w niedzielę, 19 maja, o godz. 18.00 na Stadionie Energa Gdańsk.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl