• Start
  • Wiadomości
  • "PIT w Gdańsku. Się opłaca!" Zgłoś się do loterii i wygraj hybrydowe Suzuki Swift

"PIT w Gdańsku. Się opłaca!" Zgłoś się do loterii i wygraj hybrydowe Suzuki Swift

Można już rejestrować się do tegorocznej loterii "PIT w Gdańsku! Się opłaca". Podczas 5. edycji zabawy gdańscy podatnicy mają szansę wygrać hybrydowe Suzuki Swift, 10 smartfonów i 15 rowerów trekkingowych. Aby pomóc szczęściu należy spełnić dwa warunki: złożyć zeznanie podatkowe w Gdańsku i zarejestrować się na stronie loterii. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się 3 maja o północy.
29.03.2021
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Każdy podatnik, którzy rozliczył swój PIT w Gdańsku i zarejestrował się w loterii ma szansę wygrać jedną z cennych nagród. Zgłoszenia będą przyjmowane między 29 marca a 3 maja
Każdy podatnik, którzy rozliczył swój PIT w Gdańsku i zarejestrował się w loterii, ma szansę wygrać jedną z cennych nagród. Zgłoszenia będą przyjmowane między 29 marca a 3 maja
mat. prasowe

 

To już piąty raz, gdy Miasto Gdańsk organizuje loterię "PIT w Gdańsku. Się opłaca!" Loteria w której do wygrania są wartościowe nagrody, to zachęta dla osób, które w Gdańsku żyją i pracują, by właśnie tu złożyły swoje zeznanie podatkowe. "PIT w Gdańsku. Się opłaca!" to też forma podziękowania dla tych, którzy świadomie chcą partycypować w budowaniu miasta pięknego, nowoczesnego i dostosowanego do potrzeb mieszkańców.
 

Tegoroczne nagrody

W każdej z dotychczasowych edycji loterii "PIT w Gdańsku. Się opłaca!" do wygrania były cenne nagrody. Tak też jest w tym roku. W 5. edycji zabawy gdańscy podatnicy powalczą o następujące nagrody:

  • Hybrydowe Suzuki Swift FL Elegance
  • 10 smartfonów Samsung Galaxy S20 FE
  • 15 rowerów trekkingowych Indiana model X-Road 3.0 M19
Niebieskie, hybrydowe Suzuki Swift FL Elegance to nagroda główna w 5. edycji loterii PIT w Gdańsku. Się opłaca!
Niebieskie, hybrydowe Suzuki Swift FL Elegance to nagroda główna w 5. edycji loterii PIT w Gdańsku. Się opłaca!
mat. prasowe

 

Dlaczego warto rozliczyć PIT w Gdańsku?

Im więcej podatników rozliczy się w Gdańsku, tym więcej pieniędzy zasili wspólną kasę budżetu miasta. W praktyce oznacza to, że każda osoba, która złoży zeznanie podatkowe w naszym mieście, dołoży swoją cegiełkę do rozwoju Gdańska. Pieniądze, które pochodzą od podatników, inwestowane są m.in. w przedszkola, żłobki, edukację, sport, politykę społeczną, kulturę, komunikację czy budowę dróg. 

- By Gdańsk mógł się rozwijać, potrzebne jest wsparcie finansowe jego mieszkańców - mówi Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska. - To ważne szczególnie teraz, w tym trudnym czasie spowodowanym pandemią. 

Kto może wziąć udział w loterii?

Udział w loterii może wziąć każda, pełnoletnia osoba, która złożyła deklarację podatkową PIT za 2020 rok w jednym z gdańskich urzędów skarbowych (w formie papierowej lub elektronicznej) i wskazała Gdańsk jako miejsce zamieszkania. Meldunek w tym przypadku nie jest konieczny. 

Nie czekaj z rejestracją, zgłoś się już dziś

Rejestracja uczestników, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej loterii "PIT w Gdańsku. Się opłaca!" rozpoczęła się 29 marca i zakończy się w poniedziałek 3 maja o północy. 

Zgłoszenie się do loterii i wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje kilka minut. Wystarczy wejść na stronę www.gdansk.pl/pit

 

Czytaj:

 

TV

Budowa basenu we Wrzeszczu jeszcze w tym roku