• Start
  • Wiadomości
  • Nocne prace na skrzyżowaniu ul. Kartuskiej ze „starą” Kartuską

Siedlce. Nocne prace na skrzyżowaniu ul. Kartuskiej ze „starą” Kartuską

W nocy z wtorku na środę, z 2 na 3 kwietnia, zaplanowano remont nawierzchni odcinka ul. Kartuskiej w rejonie skrzyżowania z tzw. starą Kartuską. Na czas prac skrzyżowanie zostanie częściowo wyłączone z ruchu. Uruchomiona zostanie natomiast tymczasowa sygnalizacja świetlna.
29.03.2024
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
mapka
Po świętach wielkanocnych zaplanowano remont fragmentu ul. Kartuskiej
Mat. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni

Dla kierowców dostępny będzie tylko jeden pas ruchu

Naprawa jezdni na odcinku ul. Kartuskiej wymagać będzie zamknięcia jej fragmentu na wysokości przystanku tramwajowego „Skrajna”. Wyłączony z ruchu będzie pas do jazdy prosto w kierunku centrum oraz pas do skrętu w lewo. Dla kierowców dostępny będzie wyłącznie pas w stronę ulic Łostowickiej i Nowolipie, gdzie odbywać się będzie ruch dwukierunkowy, sterowany wahadłową sygnalizacją.

Na czas prac zamknięty zostanie całkowicie wjazd/wyjazd z ul. Kartuskiej w tzw. starą Kartuską. Dojazd do posesji od nr 119 do 149 możliwy będzie objazdem z wykorzystaniem łącznika pomiędzy ul. Kartuską a ul. Zakopiańską. Niedostępne dla pieszych będzie  przejście na skrzyżowaniu. Piesi będą mogli skorzystać z chodnika po drugiej stronie ulicy.

 Oszuści podszywają się pod system FALA. Uwaga na podejrzane linki!

Tymczasowa organizacja ruchu wprowadzona zostanie 2 kwietnia o godz. 20.00, natomiast przywrócenie stałej organizacji planowane jest na 3 kwietnia na godz. 4.00.

Oprac. KG

TV

Westerplatte – beneficjent czy ofiara polityki historycznej?