Karnety na Lechię w sprzedaży - pierwszy mecz ekstraklasy już w lipcu

Nieobecność Lechii Gdańsk w najwyższej polskiej lidze piłkarskiej trwała tylko rok. Już za 7 tygodni, w weekend 17-19 lipca ponownie zobaczymy zmagania biało-zielonych w ekstraklasie. Właśnie wysortowała sprzedaż karnetów na sezon 2024/25. Nowością jest promocja „Early Birds”.
04.06.2024
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Trybuna stadionu piłkarskiego. Na trybunie kibice trzymają nad głowami białozielone szalki.
Białozielone trybuny podczas meczu Lechia Gdańska - GKS Tychy (3:0) na Polsat Plus Arena Gdańsk.
Fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

Spektakularny powrót do ekstraklasy

O dramatycznym sezonie 2022/23, po którym Lechia po 15 latach spadła z ekstraklasy, można już zapomnieć. Minął ledwie rok i odnowiony klub pod wodzą nowego trenera Szymona Grabowskiego w spektakularny sposób (zdobywając mistrzostwo Fortuna 1 Ligi) awansował ponownie do najwyższej klasy rozgrywkowej. W sezonie 2024/25 (start 17-19 lipca) w PKO BP Ekstraklasie biało-zieloni rozegrają 34 mecze, w tym 17 na własnym stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Ruszyła już sprzedaż sezonowych karnetów.

Awans już był, jest tryumf w derbach z Arką 2:1. Lechia wygrywa pierwszą ligę

Kupując karnet oszczędzasz

Cennik karnetów na cały sezon prezentuje poniża grafika. Kupując karnet, zaoszczędzimy 20% względem ceny biletów na wszystkie 17 meczów w roli gospodarza. Nowością jest możliwość zakupienia karnetu w ramach promocji „Early Birds”, dzięki której przez pierwsze 7 dni sprzedaży rabat wzrasta aż do 30%.

Grafika przedstawiająca stadion piłkarski z miejscami siedzącymi i cenami karnetów.
Cennik karnetów na sezon 2024/25
Źródło: www.lechia.pl

Karnet to nie tylko niższa cena biletu

Posiadanie karnetu na cały sezon wiąże się z dodatkowymi korzyściami:

  • oszczędzasz czas i pieniądze,
  • zapewniasz sobie ulubione miejsce na stadionie,
  • otrzymujesz 15% zniżki w Lechia Gdańsk Fanstore,
  • masz możliwość przekazać karnet innej osobie 5 razy w sezonie,
  • odnawiając karnet, możesz skorzystać z rabatu membership, w ramach którego za każdy nabyty karnet całosezonowy co roku otrzymujesz rabat 2% (maksymalny poziom zniżki to 20%; zniżka jest możliwa do wykorzystania przy zakupie kolejnego karnetu).
  • Zagraniczni vlogerzy na meczu Lechia - Arka. Zobacz co nagrali, jak ocenili Gdańsk

Gdzie kupić karnety

Najprostszą i najszybszą formą nabycia karnetu jest zakup online pod adresem www.bilety.lechia.pl.

Karnety można też kupić w punktach sprzedaży stacjonarnej:

  • Lechia Fan Store na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk (pon. – pt. 9:00-17:00)
  • sklepy kibica Lwy Północy przy ul. Podwale Staromiejskie 93 (pon. – pt. 10:00-18:00, sb. 10:00-16:00) oraz przy ul. Obrońców Wybrzeża 1 (pon. – sb. 9:00-21:00)
  • Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29 (codziennie 9:00-17:00)
  • saloniki prasowe Kolporter w Gdańsku, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Tczewie, Słupsku, Elblągu, Kolbudach, Kowalach, Rumii i Starogardzie Gdańskim.

Komu przysługuje karnet / bilet ulgowy?

- Ulgę otrzymują dzieci poniżej 18. roku życia, uczniowie lub studenci do 26. roku życia, seniorzy powyżej 60. roku życia i kobiety. W przypadku pełnoletnich osób ze statusem ucznia lub studenta wymagana jest weryfikacja aktualnej legitymacji w punkcie sprzedaży lub e-mailem bilety@lechia.pl. Proces ten jest szybki, ale w związku z dużym zainteresowaniem zachęcamy do przeprowadzenia jak najwcześniejszej weryfikacji i nie zostawiania tego na ostatnią chwilę przed meczem! – informuje Lechia Gdańsk na swojej stronie.

Warto podkreślić, że dzieci do lat 6 nie potrzebują biletów lub karnetów, mogą wejść na stadion bez zajmowania osobnego krzesełka.

Dlaczego nie wszystkie sektory są dostępne do sprzedaży?

Jak zawsze przy okazji sprzedaży karnetów i biletów na mecze Lechii Gdańsk, kolejne sektory, w tym trybuny górne, będą włączane do sprzedaży wraz z zapełnianiem się miejsc na stadionie. W momencie uruchomienia sprzedaży na nowe sektory, klub będzie informować o tym w swoich mediach społecznościowych.

 

 

 

TV

Zjazd Hanzy, dzień III. Bakalie, muzyka i nowe nabrzeże