Impreza dla wrażliwych społecznie. Forum Inicjowania Rozwoju po raz 12. we wtorek 14 listopada

Forum Inicjowania Rozwoju to co roku największe na Pomorzu spotkanie biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych. 12. edycja kongresu odbędzie się we wtorek, 14 listopada, w centrum targowym AmberExpo na Letnicy. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja online. 
09.11.2023
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Dwie kobiety mówiące przy podium do grupy słuchaczy siedzących na sali
Ubiegłoroczna, 11. edycja, Forum Inicjowania Rozwoju odbyła się w biurowcu Olivia Centre
fot. Dominik Paszliński/ gdansk.pl

Jakie jest motto tegorocznego Forum Inicjowania Rozwoju?

Organizatorem imprezy jest Fundacja Inicjowania Rozwoju Up Foundation, mieszcząca się w Gdańsku-Wrzeszczu, przy ul. Jaśkowa Dolina 11a/1A
 
Hasłem przewodnim tegorocznego Forum Inicjowania Rozwoju jest “Różnorodność”
 
- W dzisiejszych czasach wrażliwość i uważność na drugiego człowieka, szczególnie w miejscu pracy, ma olbrzymie znaczenie. O różnych obliczach różnorodności porozmawiamy podczas debat, sesji dobrych praktyk, warsztatów, networkingu. Napijemy się dobrej kawy w strefie zaprojektowanej przez firmy społeczne oraz będziemy mogli wspólnie wziąć udział w przyznaniu grantów dla najlepszych międzysektorowych inicjatyw w Funduszu Inicjowania Rozwoju - zapowiada Fundacja Inicjowania Rozwoju Up Foundation.
Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych, a także mediów i wszystkich osób, którym bliski jest temat odpowiedzialności społecznej różnorodności.
 
Forum Inicjowania Rozwoju to także przestrzeń wiedzy i inspiracji, wymiany doświadczeń. Wśród poruszanych tematów znajdą się:
 
  • prawa człowieka
  • zarządzanie różnorodnością od podstaw
  • równość i inkluzywność
  • Karta Praw Dziecka w Biznesie
  • skuteczna i włączająca komunikacja, prosty język
  • projektowanie usług bez barier
  • rodzicielstwo
  • współpraca międzysektorowa

Jaka jest idea Forum Inicjowania Rozwoju?

Forum Inicjowania Rozwoju jest platformą, która już od 2011 roku łączy trzy sektory, promuje współpracę międzysektorową, daje inspiracje do działania w obszarze celów zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej, a także inspiruje do zmiany i daje wymierne efekty w postaci inicjatyw międzysektorowych.

III Forum Wolontariatu Szkolnego w Gdańsku - trwa rejestracja na listopadowe wydarzenie

Do tej pory łącznie w Forum wzięło udział ponad 2000 osób. 

Jak wziąć udział w Forum Inicjowania Rozwoju?

12. Forum Inicjowania Rozwoju odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo, przy ul. Żaglowej 11, we wtorek, 14 listopada, w godzinach od 8.30 do 15.00
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. UWAGA! - liczba miejsc jest ograniczona. Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej Forum Inicjowania Rozwoju

Ochrona zdrowia psychicznego. Weź udział w ankiecie

Patronat honorowy nad 12. Forum Inicjowania Rozwoju objął Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.
Partnerami strategicznymi są: LPP, Polpharma i Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego.
Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest portal miasta gdansk.pl. 
 

TV

Zjazd Hanzy, dzień III. Bakalie, muzyka i nowe nabrzeże