Link do opisu wydarzenia: Z Promyka do domu

Z Promyka do domu

Data: 1 marca 2024 r.
Godzina: 12:00
Miejsce: Transmisja na www.gdansk.pl
Organizator: Portal www.gdansk.pl

Szczegóły wydarzenia

W piątek 1 marca o godz. 12.00 wyemitujemy kolejny odcinek programu „Z Promyka do domu”. Jest to projekt, który powstał we współpracy naszego portalu i gdańskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Promyk. Program emitowany jest cyklicznie, raz w tygodniu.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Promyk mieści się w Gdańsku - Kokoszkach. Schroniskowe boksy są dzisiaj domem dla ponad dwustu psów i kotów. Każde z tych zwierząt ma za sobą dramatyczne losy: porzucenia, śmierć opiekuna, wypadki komunikacyjne. Właśnie te konkretne historie i sylwetki poszczególnych zwierząt prezentujemy w naszym programie. Jednocześnie wierzymy, że dzięki tej inicjatywie znajdą się wśród naszych widzów osoby, które zechcą poznać te zwierzęta bliżej i podarować im dom.

W programie „Z Promyka do domu” gościmy ludzi, którzy swoje zawodowe życie, a często i prywatne, związali z pracą na rzecz potrzebujących zwierząt. To lekarze weterynarii, behawioryści, wolontariusze, rehabilitanci czy wieloletni pracownicy Promyka.

Na potrzeby tego programu utworzyliśmy adres mailowy: zpromykadodomu@gdansk.pl

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Czekamy na maile, które będą reakcją - najlepiej pozytywną - na opowieść o naszych czworonożnych bohaterach. Będziemy też wdzięczni za pytania związane z nurtującymi naszych widzów zagadnieniami czy problemami.

Emisja dwudziestego pierwszego odcinka już w piątek 1 marca o godz. 12.00.

Program poprowadzi miłośniczka psów i kotów Natalia Gawlik.