Link do opisu wydarzenia: Z Promyka do domu

Z Promyka do domu

Data: 1 grudnia 2023 r.
Godzina: 12:00
Miejsce: Transmisja na www.gdansk.pl
Organizator: Portal www.gdansk.pl

Szczegóły wydarzenia

W piątek 1 grudnia o godz. 12.00 wyemitujemy kolejny odcinek programu „Z Promyka do domu”. Jest to projekt, który powstał we współpracy naszego portalu i gdańskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Promyk. Program emitowany jest cyklicznie, raz w tygodniu.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Promyk mieści się w Gdańsku - Kokoszkach. Schroniskowe boksy są dzisiaj domem dla ponad dwustu psów i kotów. Każde z tych zwierząt ma za sobą dramatyczne losy: porzucenia, śmierć opiekuna, wypadki komunikacyjne. Właśnie te konkretne historie i sylwetki poszczególnych zwierząt prezentujemy w naszym programie. Jednocześnie wierzymy, że dzięki tej inicjatywie znajdą się wśród naszych widzów osoby, które zechcą poznać te zwierzęta bliżej i podarować im dom.

W programie „Z Promyka do domu” gościmy ludzi, którzy swoje zawodowe życie, a często i prywatne, związali z pracą na rzecz potrzebujących zwierząt. To lekarze weterynarii, behawioryści, wolontariusze, rehabilitanci czy wieloletni pracownicy Promyka.

Gościem kolejnego odcinka programu będzie Agnieszka Matejko ze schroniska Promyk.

Na potrzeby tego programu utworzyliśmy adres mailowy: zpromykadodomu@gdansk.pl

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Czekamy na maile, które będą reakcją - najlepiej pozytywną - na opowieść o naszych czworonożnych bohaterach. Będziemy też wdzięczni za pytania związane z nurtującymi naszych widzów zagadnieniami czy problemami.

Emisja dziesiątego odcinka już w piątek 1 grudnia o godz. 12.00.

Program poprowadzi miłośniczka psów i kotów Natalia Gawlik.