Link do opisu wydarzenia: Z Promyka do domu

„Z Promyka do domu”. Zobacz nasz nowy program poświęcony adopcji zwierząt

Data: 27 września 2023 r.
Godzina: 11:00
Miejsce: www.gdansk.pl
Organizator: Portal www.gdansk.pl

Szczegóły wydarzenia

W środę 27 września o godz. 11.00 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek programu „Z Promyka do domu”. Jest to projekt, który powstał we współpracy naszego portalu i gdańskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Promyk. Program emitowany będzie cyklicznie, raz w tygodniu.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Promyk mieści się w Gdańsku – Kokoszkach. Schroniskowe boksy są dzisiaj domem dla ponad dwustu psów i kotów. Za każdym zwierzęciem kryje się inna historia. To m.in. porzucenia, śmierć opiekuna, wypadki komunikacyjne. Właśnie te konkretne historie i sylwetki poszczególnych zwierząt prezentować będziemy w naszym nowym programie. Jednocześnie wierzymy, że dzięki tej inicjatywie znajdą się wśród naszych widzów osoby, które zechcą poznać te zwierzęta bliżej i podarować im dom.

W programie „Z Promyka do domu” gościć będziemy ludzi, którzy swoje zawodowe życie, a często i prywatne, związali z pracą na rzecz potrzebujących zwierząt. To lekarze weterynarii, behawioryści, wolontariusze, rehabilitanci czy wieloletni pracownicy Promyka.

Gościem pierwszego odcinka programu będzie Grzegorz Zaleski, który pracuje w Promyku od 15 lat. Prywatnie opiekun trzech psów i dwóch kotów.

Na potrzeby tego programu utworzyliśmy adres mailowy: zpromykadodomu@gdansk.pl

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Piszcie w kwestiach dotyczących naszych czworonożnych bohaterów. Ślijcie też pytania związane z nurtującymi Was zagadnieniami czy problemami.

Emisja pilotażowego odcinka już w środę 27 września o godz. 11.00.

Program poprowadzi miłośniczka psów i kotów Natalia Gawlik.