Sukces nie wychodzi z mody!

Wszystko o wizerunku biznesowym i budowaniu prestiżu poprzez ubiór. Masz za dużo ubrań, a rano i tak nie wiesz co na siebie włożyć? Idziesz na rozmowę o pracę i nie wiesz w co powinieneś się ubrać? Jak wykreować swój biznesowy wizerunek aby się wyróżnić i dać się zapamiętać? Jak uniknąć wizerunkowych „wpadek” i zaplanować przyszłą garderobę tak by była najkorzystniejsza dla naszej sylwetki?

A
A

Już 24 października w ramach AKADEMICKICH TARGÓW PRACY TRÓJMIASTO odbędzie się spotkanie otwarte z gościem specjalnym - znaną stylistką – Moniką Jurczyk „Osą” Osobistą Stylistką.

- Ubranie to nie próżność, tylko realna siła, która może zmienić nasze podejście do życia. I podejście życia do nas. Im wcześniej dowiemy się kim jesteśmy i co chcemy komunikować tym lepiej. Dzięki temu nasz wizerunek będzie dojrzewał razem z nami – mówi Monika Jurczyk.

Podczas spotkania uczestnicy nauczą się zasad kreowania wizerunku na podstawie systemu Master of Business Image, na który składa się:

1. określenie sylwetki

2. określenie typu kolorystycznego

3. określenie stylowej osobowości oraz komunikatu ubraniowego

4. znalezienia wyróżnika stylu

- Zrozumienie wpływu wyglądu na budowanie wizerunku i zawodowego autorytetu jest bardzo ważne już od pierwszego etapu kariery zawodowej, czyli w momencie stawiania pierwszych kroków na rynku pracy. We współpracy z Biurem Karier UG zdecydowaliśmy, że warto studentów na to dobrze przygotować - mówi Monika Zdroik, koordynator prowadzonego przez gdański magistrat projektu STUDY IN GDAŃSK.

Kim jest Monika Jurczyk?
Pierwsza polska personal shopperka. Właścicielka firmy Osa Osobista Stylistka i szefowa wszystkich szaf. Ekspertka medialna z dziedziny metamorfoz i zakupów:

  • Zasiada w jury Newsweeka wybierającym najgorzej i najlepiej ubranych Polaków

  • Szkoli  z zakresu wizerunku, nie tylko biznesowego („Warsztaty stylu” dla magazynu „Twój Styl” i banku BZW BK, wykłady dla Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, szkolenia i warsztaty dla firm m.in. Nutricia, Danone)

  • Edukuje  sprzedawców - stylistów (Wrangler, Guess, PennyBlack, The Earth Collection)

  • Realizuje metamorfozy oraz konsultacje dla firm (Eris, Oriflame, Makalu, Hugo Boss)

  • Pisze o modzie i kreowaniu wizerunku (własna rubryka w „Moda Forum”, felietonistka „Miasta Kobiet”, blogerka, LookBook.pl)

  • Gości na najważniejszych światowych i polskich pokazach mody (London Fashion Week, FashionPhilosophy Łódź Fashion Week)

  • Jest autorką dwóch książek dotyczących mody i stylizacji

Więcej informacji o prowadzącej na stronie www.

Facebook

AKADEMICKIE TARGI PRACY TRÓJMIASTO
Akademickie Targi Pracy Trójmiasto, które odbędą się 24 października na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego to wspólna inicjatywa Biur Karier wszystkich największych uczelni publicznych w Trójmieście: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej i Akademii Morskiej.

Podczas targów studenci i absolwenci będą nie tylko mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, stażów i praktyk przedstawionymi przez ponad 70 pracodawców z regionu, ale także, a może przede wszystkim, dowiedzą się wszystkiego na temat aktualnych potrzeb i wymagań stawianych przez pracodawców. Uczestnicy targów będą też mogli wziąć udział w licznych konkursach.

Sponsorem wydarzenia jest firma Thomson Reuters, zaś partnerem State Street Bank GmbH. Partnerem wspierającym jest STUDY IN GDANSK (www.study-gdansk.com) – projekt prowadzony przez Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej gdańskiego magistratu. Jest to inicjatywa promująca gdańskie uczelnie wyższe w kraju jak i za granicą. W ramach projektu podejmuje się również szereg działań mających na celu zachęcenie młodych osób do wybrania Gdańska nie tylko na czas studiów, ale także jako atrakcyjnego miejsca do życia, rozwoju osobistego i zawodowego.

Więcej informacji na stronie.

Facebook

Data: 2017-10-24 24 października 2017 r.
Godzina: 11:15
Miejsce: sala 204, Wydział Nauk Społecznych UG, ul. Jana Bażyńskiego 4, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Miasto Gdańsk - Study in Gdansk