Link do opisu wydarzenia: Piknik na 100czni i After Party Trójmiejskiego Marszu Równości

Piknik na 100czni i After Party Trójmiejskiego Marszu Równości

Data: 25 maja 2024 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: 100cznia ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: 100cznia, Tolerado

Szczegóły wydarzenia

Jak wiecie Trójmiejski marsz równości nie kończy się tak, o i idziemy do domu. Po przemaszerowaniu centrum miasta widzimy się oczywiście na 100czni! Czekać tam będzie na Was otwarta przestrzeń, gdzie każdy może być sobą, i atmosfera pełna pozytywnych wibracji! Wprowadźcie się do świata kolorów, śmiechu i akceptacji, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Program:

18:15 - SCENA INSIDE - Rozpoczyna się od gorącej debaty pod patronatem i z udziałem przedstawicieli Miasta Gdańska! Przyjdźcie posłuchać inspirujących dyskusji i podzielić się swoimi myślami!

19:30 - SCENA INSIDE - Teatr improwizowany, gdzie każda scena jest pełna niespodzianek i śmiechu! Przygotujcie się na burzę emocji i chwilę relaksu w przyjaznej atmosferze!

19:15 - PLAŻA - Bingo time! Nasze Drag Queens poprowadzą Waszą podróż po wygranych i fantastycznych nagrodach w Bingo! Doświadczcie niezapomnianego wieczoru pełnego radości i ekscytujących chwil!

Od 22:00 -Queerowe show, pełne szaleństwa i pozytywnej energii! Przygotujcie się na spektakl, który rozbawi Was do łez i rozgrzeje serca!

 - Nie wiemy czy jesteście na to gotowi ale oto kto nas odwiedzi! Między tym wszystkim od 18:00 do samego końca imprezy, DJ ASQ, DJ MAX i DJ SIARRA będą kręcić najgorętsze kawałki, żebyście mogli nie tylko tańczyć, ale i rozgrzewać się do kolejnych atrakcji! W okolicach rozglądajcie się za różnymi atrakcjami, strefami NGO i naszymi gośćmi. Nie możecie przegapić tego wyjątkowego wieczoru pełnego radości i akceptacji! Rezerwujcie sobie cały sobotni wieczór. Do zobaczenia w 100cznia! Let's spread love and positivity! - zapraszają organizatorzy.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku
 

Miejsce