Link do opisu wydarzenia: Galeria Zaspa świętuje Dzień Matki i Dzień Dziecka

Galeria Zaspa świętuje Dzień Matki i Dzień Dziecka

Data: 25 maja 2024 r.
Godzina: 10:00 - 16:00
Miejsce: Galeria Zaspa aleja Rzeczypospolitej 33, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Galeria Zaspa

Szczegóły wydarzenia

W najbliższą sobotę, 25 maja, Galeria Zaspa zaprasza na wyjątkową celebrację dwóch pięknych świąt – Dnia Matki i Dnia Dziecka. Na gości czekać będą atrakcje, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany zarówno dla mam, jak i dla ich pociech.

Akcja Pro Sale dla Mam
Z okazji tego wyjątkowego dnia, każda mama, która dokona zakupów na kwotę minimum 100 zł, otrzyma prezent w postaci owocowych kosmetyków do pielęgnacji ciała. To wspaniały sposób, by podziękować wszystkim mamom za ich codzienny trud i miłość.

Zabawa dla Dzieci
Najmłodsi będą mogli wziąć udział w ekscytującej zabawie pomiaru refleksu. Specjalna maszyna z guzikami, które zapalają się w losowej kolejności, będzie wyzwaniem dla zręczności i szybkości. Najbardziej zwinne dzieciaki mają szansę na wygranie balonów w kształcie owoców oraz pyszne bubble tea na orzeźwienie po zabawie. Mnóstwo śmiechu i uśmiechu – gwarantowane!

Do wspólnego świętowania Galeria Zaspa zaprasza wszystkich w godzinach 10:00 do 16:00. To połączone święto będzie idealną okazją do spędzenia czasu razem, cieszenia się wspólnymi chwilami i skorzystania z promocji.

 

Miejsce