• Start
  • Wiadomości
  • Wyszukiwarka komisji wyborczych. SPRAWDŹ, gdzie zagłosujesz na Prezydenta RP

Wyszukiwarka komisji wyborczych. SPRAWDŹ, gdzie powinieneś w Gdańsku głosować w wyborach prezydenckich

W niedzielę, 28 czerwca, wybieramy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W Gdańsku mamy 35 dzielnic, w całym mieście jest 199 obwodów. Głosy w wyborach można będzie oddać od godz. 7.00 do 21.00. Sprawdź, gdzie znajduje się Twoja obwodowa komisja wyborcza i lokal, w którym masz prawo oddać głos. UWAGA - do wyszukiwarki należy wpisać samą nazwę ulicy, bez jakichkolwiek dodatkowych znaków.
21.06.2020
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
WYBORY JEDYNKA

 

Wybory Prezydenta RP. Sprawdź terminy, zasady, adresy komisji. Przed wyborami Urząd czynny dłużej

 

Niektóre lokale wyborcze przypisane od lat do konkretnych obwodowych komisji wyborczych ostatnio zmieniły swój adres. Dlatego lepiej upewnić się zawczasu, dokąd należy się udać w wyborczą niedzielę. Dotyczy to w szczególności mieszkańców Jasienia i Oliwy. W oddanej kilka miesięcy temu do użytku SP nr 6 na Jasieniu swoją siedzibę będą miały trzy obwodowe komisje wyborcze - stąd prośba do wszystkich mieszkańców Jasienia, aby sprawdzili w którym lokalu będą mogli zagłosować 28 czerwca.

- Dodatkowo będziemy o tym informować mieszkańców Jasienia za pomocą plakatów i ulotek - podkreślił Tomasz Filipowicz, dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich w gdańskim Urzędzie Miejskim.

Zmiana lokalu nastąpiła także w Oliwie. Wszyscy, którzy głosowali do tej pory w szkole podstawowej "Fregata" przy ul. Cystersów 13, teraz powinni zrobić to w SP nr 35 przy ul. Kanapariusza 1.

 

KLIKNIJ W GRAFIKĘ, ABY ZNALEŹĆ KOMISJĘ OBWODOWĄ 

wybory pkw

 

W każdym okręgu wyborczym znajduje się po kilkadziesiąt obwodów. Łącznie w Gdańsku jest 199 obwodów, w których można przystąpić do głosowania.

W którym obwodzie Ty możesz zagłosować? Wpisz swój adres zamieszkania i znajdź

 

LISTA OBWODÓW WYBORCZYCH I SIEDZIB OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W GDAŃSKU, Z PODZIAŁEM NA DZIELNICE. KLIKNIJ, BY POWIĘKSZYĆ:

obwieszczenie