PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Święto Wolności i Demokracji - wybraliśmy najciekawsze zdjęcia w konkursie fotograficznym

Święto Wolności i Demokracji - wybraliśmy najciekawsze zdjęcia w konkursie fotograficznym
W dniach 29-31 sierpnia w Gdańsku odbywało się Święto Wolności i Demokracji w 40. rocznicę strajków w Stoczni Gdańskiej i podpisania Porozumień Sierpniowych. Z tej okazji dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs fotograficzny. Zobaczcie zdjęcia, które nagrodziliśmy.

 

Z okazji rocznicy Sierpnia'80 w naszym mieście odbywały się różne uroczystości. Wiec solidarności z Białorusią, debaty na ważne społecznie tematy, wyjątkowe wystawy, spotkania ze znakomitymi gośćmi, przedstawienia teatralne i warsztaty rękodzieła - to niektóre z wydarzeń tegorocznego Święta Wolności i Demokracji

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs fotograficzny związany z obchodami Święta Wolności i Demokracji w Gdańsku. Wystarczyło wykonać zdjęcie z uroczystości i wydarzeń odbywających się podczas Święta, umieścić je na Facebooku i Instagramie, oznaczyć Miasto Gdańsk i dodać hashtag #swietowolnosciidemokracji. 

Autorzy najciekawszych prac - według fotoreporterów portalu gdansk.pl - otrzymają zestaw: album o Lechu Wałęsie, koszulka okolicznościowa 40-lecia, torba okolicznościowa 40-lecia. 

Gratulacje!


ZOBACZCIE NAGRODZONE ZDJĘCIA 

dorota.zabludowska
fot. Staś Zabłudowski

 

neveeer.stop.exploring
fot. Marta Biegańska

 

jacj77
fot. Jacek Jaskólski

 

zmysly w kadrze
fot. Joanna Machalska

 

koral0777
fot. Karolina Jasińska

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl