PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

"Siatkarz z klasą". Lekcja wychowania fizycznego z zawodnikami i trenerem Trefla

"Siatkarz z klasą". Lekcja wychowania fizycznego z zawodnikami i trenerem Trefla
Trener Piotr Graban, kapitan Trefla Gdańsk Wojciech Grzyb oraz środkowy Patryk Niemiec prowadzili we wtorek, 8 stycznia, lekcję WF-u dla uczniów, którzy najliczniej stawili się w Ergo Arenie w grudniu na meczu Trefla z Cerradem Czarnymi Radom w ramach projektu „Siatkarz z klasą”.
Wojciech Grzyb z dziećmi podczas lekcji WF w ramach projektu Siatkarz z klasą
Wojciech Grzyb z dziećmi podczas lekcji WF w ramach projektu "Siatkarz z klasą"
fot. Trefl


Program „Siatkarz z klasą” odbywa się po raz piąty, skierowany jest do wszystkich szkół z województwa pomorskiego. Tegoroczna edycja współorganizowana jest przez klub Trefl Gdańsk i halę Ergo Arena. Chętni nauczyciele i ich grupy mogą dołączać do programu na każdym jego etapie, poprzez zgłaszanie swojej obecności na meczach ligowych gdańskich siatkarzy.

Po każdym konkursowym spotkaniu wybierane są najliczniejsze grupy, które następnie zapraszane są do Ergo Areny na wyjątkową, lekcję WF-u, połączoną ze zwiedzaniem hali (łącznie 2 godziny zajęć).

We wtorek, 8 stycznia, w takiej lekcji uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łebczu oraz ze Szkoły Podstawowej nr 39 w Gdańsku. Zajęcia prowadzili trener Piotr Graban oraz siatkarze Wojciech Grzyb i Patryk Niemiec.


Harmonogram meczów objętych konkursem - podane daty mogą ulec zmianom 

  • 20 stycznia (niedziela) Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (BILETY - uczniowie 5 zł)
  • 17 lutego (niedziela) Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (BILETY - uczniowie 5 zł)
  • 11 marca (poniedziałek) Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie (BILETY - uczniowie 2 zł)

Z każdego meczu na wspólną „lwią lekcję” zaproszone zostaną najliczniejsze grupy szkolne.


Zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje zawsze Kamil Leśniewski - k.lesniewski@sport.trefl.com. Bilety dla uczniów kosztują 2 lub 5 zł (w zależności czy mecz jest kategorii standard czy top), opiekunowie mają wstęp darmowy (1 opiekun na 14 uczniów), a dla rodziców wejściówki zostały przygotowane w specjalnej cenie 10 lub 20 zł (standard/top).

Do projektu "Siatkarz z klasą" można dołączyć w każdym momencie sezonu.oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl