PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Rejestracja samochodów także w wakacyjne soboty

Rejestracja samochodów także w wakacyjne soboty
Referat rejestracji pojazdów zaprasza do Zespołu Obsługi Mieszkańców nr 2 przy ul. Bernarda Milskiego 1, w sobotę 25 sierpnia w godzinach od 9:00 do 13:00.
Zarejestrować pojazd będzie można co drugą sobotę przez całe wakacje
Zarejestrować pojazd będzie można co drugą sobotę przez całe wakacje
Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

W Zespole Obsługi Mieszkańców nr 2 znajdujcym się przy ul. Bernarda Milskiego 1 można w sobotę załatwić sprawy związane z rejestracja pojazdu.

Wydział Komunikacji zaprasza 25 sierpnia 2018 r., w tym czasie ZOM nr 2 czynny będzie od 9.00 - 13.00.


Tutaj możesz umówić się na wizytę przez interne
t, na ośmiu stanowiskach, ale istnieje także możliwość umówienia się telefonicznie pod nr 58 323 7163.

Rezerwacja wizyty przez internet umożliwia wybranie terminu i miejsca rezerwacji wizyty dla konkretnej sprawy. Rezerwacja elektronicznego biletu skutkuje koniecznością przybycia do Urzędu Miejskiego w Gdańsku w wybranym terminie. Stąd - prośba o punktualne przybycie. Spóźnienie wiązać będzie się z anulowaniem Państwa wizyty.

Jak powiedział nam Grzegorz Bystry dyrektor Wydziału Komunikacji: Od początku bieżącego roku obserwujemy rosnące zainteresowanie ze strony Klientów usługami w zakresie rejestracji pojazdów w soboty, w każdą sobotę pracującą obsługiwanych jest ok. 170 osób, przy czym zapisy internetowe i telefoniczne (8 stanowisk) są wyczerpane z dużym wyprzedzeniem. Wychodząc zatem na przeciw oczekiwaniom Gdańszczan, staramy się zapewnić usługi na najwyższym poziomie i w związku z tym Referat rejestracji pojazdów zaprasza do ZOM nr 2, ul. Bernarda Milskiego 1, w sobotę 25 sierpnia, w godzinach od 9:00 do 13:00.