PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ogólny rozruch ciała oraz wzmocnienie pośladków i brzucha

Ogólny rozruch ciała oraz wzmocnienie pośladków i brzucha
W niedzielę, 1 listopada, zapraszamy na ćwiczenia online z Cezarym Dobrzeleckim. - Tematem zajęć będzie jak zwykle już ogólny rozruch, ale zaprezentuję też ćwiczenia na wzmocnienie pośladków i brzucha - zapowiada prowadzący. Początek o godz. 9.00, czas trwania około 50 minut.
Jedno z ćwiczeń na wzmocnienie pośladków
Jedno z ćwiczeń na wzmocnienie pośladków
fot. Domowa siłownia

 

O prowadzącym:

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży. 

Od kwietnia do końca czerwca, gdy ogarnęła nas pierwsza fala pandemii koronawirusa, Cezary Dobrzelecki na swoim profilu na FB oraz na www.gdansk.pl prowadził bezpłatne zajęcia online, które cieszyły się dużą popularnością. Teraz, gdy pandemia daje się jeszcze bardziej we znaki, wróciliśmy do ćwiczeń i ich transmisji.  

W niedzielę, 1 listopada, zapraszamy na kolejny trening na żywo. Transmisja na FB Train Me Now Cezary Dobrzelecki oraz na www.gdansk.pl. Początek o godz. 9.00.


- Tematem zajęć będzie jak zwykle już ogólny rozruch, ale zaprezentuję też ćwiczenia na wzmocnienie pośladków i brzucha - zapowiada prowadzący. 

Początek o godz. 9.00, czas trwania około 50 minut. 

Przydadzą się jak zawsze mata lub ręcznik oraz woda. 


Zobacz ćwiczenia Cezarego Dobrzeleckiego na FB oraz z cyklu "Domowa Siłownia".

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl
oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl