PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Odwiedzaj ZOO, jak często chcesz. Nowa propozycja dla posiadaczy Karty Mieszkańca
Odwiedzaj ZOO, jak często chcesz. Nowa propozycja dla posiadaczy Karty Mieszkańca
Jeśli jesteś z Gdańska, posiadasz Kartę Mieszkańca i… lubisz chodzić do ZOO - ta oferta może Cię zainteresować. Każdy, kto dokupi specjalny Pakiet Gdańskiego Lwa, będzie mógł odwiedzać mieszkańców naszego ogrodu zoologicznego przez cały rok, bez ograniczeń co do liczby odwiedzin.
Jednorazowy bilet do ZOO kosztuje 30 (normalny) lub 25 (ulgowy) zł. W cenie dwóch biletów ulgowych, dzięki Pakietowi Gdańskiego Lwa, mamy dostęp do ogrodu przez cały rok, bez limitów wejść. Prawda, że się opłaca?
Jednorazowy bilet do ZOO kosztuje 30 (normalny) lub 25 (ulgowy) zł. W cenie dwóch biletów ulgowych, dzięki Pakietowi Gdańskiego Lwa, mamy dostęp do ogrodu przez cały rok, bez limitów wejść. Prawda, że to kusząca propozycja?
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

Kilka dni temu informowaliśmy naszych czytelników o nowym udogodnieniu, z którego skorzystać mogą posiadacze Karty Mieszkańca. Chodziło o 10 proc. zniżkę uprawniającą do tańszego korzystania z czterech pływalni miejskich (Chełm, Osowa, Stogi, Orunia). Mamy kolejne dobre wieści. Posiadacze karty, którzy lubią odwiedzać Gdański Ogród Zoologiczny, od teraz mogą robić to nawet codziennie! Jak to zrobić? Wystarczy dokupić specjalny pakiet w cenie 50 lub 30 zł. i zintegrować go z Kartą Mieszkańca.

Kto jest uprawniony do skorzystania z ulgi, czyli zakupu pakietu za 30 zł?

  • dzieci w wieku od 4 do 7 lat,
  • młodzież szkolna (za okazaniem legitymacji szkolnej),
  • studenci do ukończenia 26 roku życia (za okazaniem legitymacji studenckiej),
  • emeryci, renciści i kombatanci (za okazaniem legitymacji),
  • osoby niepełnosprawne w stopniu umiarkowanym i lekkim (za okazaniem stosownego dokumentu).

Osoby, które już posiadają Kartę Gdańskiego Lwa, upoważniającą do całorocznego wstępu na teren ZOO bez limitu wejść, mogą zintegrować tę kartę z Kartą Mieszkańca. Po co? Chociażby dla wygody. Zamiast noszenia w portfelu obu kart, wystarczy jedna. Wygoda i oszczędność, to główne atuty tej oferty. Szczegółowe informacje, jak dokupić pakiet lub zintergować starą kartę z nową, znajdziemy tutaj.

Karta Gdańskiego Lwa nadal jest honorowana. Kto jednak woli minimalizm w portfelu, może skorzystać z nowej propozycji i dwie karty zamienić w jedną
Karta Gdańskiego Lwa nadal jest honorowana. Kto jednak woli minimalizm w portfelu, może skorzystać z nowej propozycji i dwie karty zamienić w jedną
Jerzy Pinkas/gdansk.plNatalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze