PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Największa dynia w Gdańsku zaprasza stworki i potworki
Największa dynia w Gdańsku zaprasza stworki i potworki
Ci, którzy szukają dobrej zabawy, powinni w piątek odwiedzić Letnicę. Jak co roku w okresie Halloween, największy gdański stadion przemieni się w największą na Wybrzeżu dynię, a jej wnętrze wypełnią potwory i czarownice. Będzie także okazja, by na chwilę stać się… Michaelem Jacksonem.

Największy stadion na Wybrzeżu zaprasza najmniejsze stworki na zabawę halloweenową.
Największy stadion na Wybrzeżu zaprasza najmniejsze stworki na zabawę halloweenową.
Fotolia

– Zgodnie z tradycją tuż przed Halloween stadion zamieni się w piękną dynię. Ale to nie koniec atrakcji, dla zwiedzających przygotowaliśmy coś specjalnego. W godz. 10-16 przewodnicy będą oprowadzać w halloweenowych strojach czarownic i upiorów, a Fun Arenę opanują liczne stwory – zapowiada Karolina Janik, rzecznik prasowy stadionu w Letnicy.

W piątek, 30 października 2015 r., dostępne będą wszystkie atrakcje Fun Areny, a więc gokarty, park trampolin, Escape Rooms, Zoltar, kolej tyrolska, skoki na bungee, tor wrotkarski i wiele innych. Oprócz tych stałych rozrywek, w godz. 17-19 odbędzie się Wielki Bal Stworków i Potworków, zorganizowany z myślą o najmłodszych. Przebierańcy bardzo mile widziani! Będą tańce i zabawa ze stadionową maskotką Arenką. Na uczestników czekają również konkursy, słodki upominek oraz wybór najstraszniejszego przebrania. – Liczymy na to, że wiele osób się przebierze i będzie to prawdziwe szaleństwo halloweenowe – mówi Karolina Janik.

O godz. 20 rozpoczną się warsztaty taneczne Jackson Style, poprowadzone według autorskiej metody przez pedagog tańca Monikę Bral. Następnie, podczas wielkiego finału, który zacznie się o godz. 21, uczestnicy podejmą próbę pobicia rekordu w liczbie osób tańczących w stylu Michaela Jacksona do piosenki „Thriller”. – Aby wziąć udział w warsztatach tanecznych, nie potrzeba żadnych umiejętności, wystarczy zabrać ze sobą dobry humor. Zachęcamy też do przebierania się w stroje halloweenowe – mówi Karolina Janik.

Halloweenową imprezę na stadionie zakończy dyskoteka z didżejem.

Bilety:

• Wielki Bal Stworków i Potworków – 10 zł (możliwość wejścia na trampoliny, 5 zł/os., 15 min)

• warsztaty taneczne oraz dyskoteka z didżejem – 15 zł

• Fun Arena:
normalny 16 zł,
ulgowy (uczniowie szkół, studenci, emeryci i renciści) 11 zł,
rodzinny (2 rodziców + 2 dzieci) 32 zł,
grupowy (powyżej 15 osób) normalny/ulgowy 13 / 9 zł,
dzieci poniżej 4 lat wstęp wolny.

 

Zobacz film:

Z gdańskiego stadionu przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk znika gigantyczne logo „PGE Arena”. Kilkunastu robotników na linach demontuje napis dotychczasowego sponsora tytularnego gdańskiego stadionu. Umowa na sponsoring tytularny wygasła w październiku 2015 roku.

Agata Olszewskawww.gdansk.plagata.olszewska@gdansk.pl
Agata Olszewska - najnowsze
Agata Olszewskawww.gdansk.plagata.olszewska@gdansk.pl
Agata Olszewska - najnowsze