Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Największa dynia w Gdańsku zaprasza stworki i potworki

Ci, którzy szukają dobrej zabawy, powinni w piątek odwiedzić Letnicę. Jak co roku w okresie Halloween, największy gdański stadion przemieni się w największą na Wybrzeżu dynię, a jej wnętrze wypełnią potwory i czarownice. Będzie także okazja, by na chwilę stać się… Michaelem Jacksonem.

Największa dynia w Gdańsku zaprasza stworki i potworki
A
A
data publikacji: 28 października 2015 r.

Największy stadion na Wybrzeżu zaprasza najmniejsze stworki na zabawę halloweenową.
Największy stadion na Wybrzeżu zaprasza najmniejsze stworki na zabawę halloweenową.
Fotolia

– Zgodnie z tradycją tuż przed Halloween stadion zamieni się w piękną dynię. Ale to nie koniec atrakcji, dla zwiedzających przygotowaliśmy coś specjalnego. W godz. 10-16 przewodnicy będą oprowadzać w halloweenowych strojach czarownic i upiorów, a Fun Arenę opanują liczne stwory – zapowiada Karolina Janik, rzecznik prasowy stadionu w Letnicy.

W piątek, 30 października 2015 r., dostępne będą wszystkie atrakcje Fun Areny, a więc gokarty, park trampolin, Escape Rooms, Zoltar, kolej tyrolska, skoki na bungee, tor wrotkarski i wiele innych. Oprócz tych stałych rozrywek, w godz. 17-19 odbędzie się Wielki Bal Stworków i Potworków, zorganizowany z myślą o najmłodszych. Przebierańcy bardzo mile widziani! Będą tańce i zabawa ze stadionową maskotką Arenką. Na uczestników czekają również konkursy, słodki upominek oraz wybór najstraszniejszego przebrania. – Liczymy na to, że wiele osób się przebierze i będzie to prawdziwe szaleństwo halloweenowe – mówi Karolina Janik.

O godz. 20 rozpoczną się warsztaty taneczne Jackson Style, poprowadzone według autorskiej metody przez pedagog tańca Monikę Bral. Następnie, podczas wielkiego finału, który zacznie się o godz. 21, uczestnicy podejmą próbę pobicia rekordu w liczbie osób tańczących w stylu Michaela Jacksona do piosenki „Thriller”. – Aby wziąć udział w warsztatach tanecznych, nie potrzeba żadnych umiejętności, wystarczy zabrać ze sobą dobry humor. Zachęcamy też do przebierania się w stroje halloweenowe – mówi Karolina Janik.

Halloweenową imprezę na stadionie zakończy dyskoteka z didżejem.

Bilety:

• Wielki Bal Stworków i Potworków – 10 zł (możliwość wejścia na trampoliny, 5 zł/os., 15 min)

• warsztaty taneczne oraz dyskoteka z didżejem – 15 zł

• Fun Arena:
normalny 16 zł,
ulgowy (uczniowie szkół, studenci, emeryci i renciści) 11 zł,
rodzinny (2 rodziców + 2 dzieci) 32 zł,
grupowy (powyżej 15 osób) normalny/ulgowy 13 / 9 zł,
dzieci poniżej 4 lat wstęp wolny.

 

Zobacz film:

Z gdańskiego stadionu przy ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk znika gigantyczne logo „PGE Arena”. Kilkunastu robotników na linach demontuje napis dotychczasowego sponsora tytularnego gdańskiego stadionu. Umowa na sponsoring tytularny wygasła w październiku 2015 roku.

-
Agata Olszewska (0)
www.gdansk.pl
agata.olszewska@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Agata Olszewska (0)
www.gdansk.pl
agata.olszewska@gdansk.pl
więcej tekstów autora