PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

KONKURS. Wyślij zdjęcie Nowego Ratusza i wygraj elektryczną hulajnogę. Do 14 grudnia

KONKURS. Wyślij zdjęcie Nowego Ratusza i wygraj elektryczną hulajnogę. Do 14 grudnia
Dwadzieścia lat temu odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Miasta Gdańska w obecnym gmachu. Z tej okazji ogłoszony został Konkurs Fotograficzny Rady Miasta Gdańska „Nowy Ratusz w obiektywie”. Na zwycięzców, którzy do 14 grudnia prześlą współczesne lub historyczne zdjęcie siedziby gdańskiej Rady, czekają atrakcyjne nagrody.
Budynek Rady Miasta w Gdańsku podczas ogólnoświatowej akcji Na niebiesko dla autyzmu . Nz. podświetlona na niebiesko w kwietniu 2014 roku
Budynek Rady Miasta w Gdańsku podczas ogólnoświatowej akcji "Na niebiesko dla autyzmu". Nz. podświetlona na niebiesko w kwietniu 2014 roku
fot. Krzysztof Mystkowski/KFP

 

- Zachęcamy do podzielenia się z nami zdjęciami siedziby Rady Miasta Gdańska, jej architektury i detali, otoczenia czy wydarzeń historycznych związanych z budynkiem – mówi Agnieszka Owczarczak, przewodnicząca Rady Miasta Gdańska. – Czekamy na zdjęcia współczesne, jak również na te przechowywane w domowych archiwach. Liczymy na to, że uczestnicy zaskoczą nas niebanalnymi kadrami. 

Zdjęcia konkursowe należy przesyłać w terminie od 1 do 14 grudnia na adres e-mail konkurs.rmg@gdansk.gda.pl, wraz z wypełnioną przez uczestnika Kartą Zgłoszenia.

Wyboru laureatów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, a wyniki konkursu oraz publikacja zdjęć nastąpi 18 grudnia 2020 r. na profilu facebookowym Rady Miasta Gdańska i na oficjalnej stronie miasta www.gdansk.pl.

Do wygrania hulajnoga elektryczna oraz inne atrakcyjne nagrody!

Szczegółowe informacje oraz Karta Zgłoszeniowa znajdują się w regulaminie konkursu Rady Miasta Gdańska „Nowy Ratusz w obiektywie” (otwiera się w nowym oknie).

 

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl