PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Joga na zdrowie w cyklu "Aktywuj się w Gdańsku". Oglądaj i ćwicz

Joga na zdrowie w cyklu "Aktywuj się w Gdańsku". Oglądaj i ćwicz
- Róbcie wszystko na 80 procent swoich możliwości. Joga jest dla was a nie wy dla jogi - mówiła Anna Piecunko na początku zajęć w ramach cyklu "Aktywuj się w Gdańsku". Premiera odcinka na www.gdansk.pl miała miejsce w piątek, 11 czerwca. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia.
- Pies z głową u dołu - demonstruje Anna Piecunko
Pies z głową u dołu - pozycję demonstruje Anna Piecunko
fot. GOS

 

Joga na zdrowie online to zajęcia przygotowane przez Gdański Ośrodek Sportu w ramach akcji "Aktywuj się w Gdańsku". Prowadzi je na zmianę kilka osób. W piątek, 11 czerwca, prowadzącą była Anna Piecunko. 

O prowadzącej: 

Jogą zajmuje się od niemal 20 lat. Brała udział w zajęciach wielu „rodzajów” jogi w Polsce i za granicą, z każdego systemu czerpiąc nauki. Uczestniczyła i uczestniczy m.in. w zajęciach Sivananda Jogi, Yin Yang Yogi, Iyengar Jogi, Ashtanga Yogi, Kundalini Jogi… Na co dzień jest psychologiem i terapeutą. Szczególnym obszarem jej pracy są nieswoiste zapalenia jelit.

- Mam do was ogromną prośbę. Róbcie wszystko na 80 procent swoich możliwości, dbajcie o siebie i swoje ciało. Joga jest dla was. Wszystkie te pozycje są dla was, byście dobrze się czuli. A nie wy dla jogi. Nie chodzi o to, by pięknie robić pozycje, tylko tak, by one dawały nam jak najwięcej - zaczęła Anna Piecunko.  


Czas trwania około 60 minut, przydadzą się mata lub koc i woda.


Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia

 

Film z ćwiczeniami dostępny będzie na naszym portalu przez kolejnych siedem dni, do czasu emisji kolejnego odcinka. 

Następne zajęcia jogi na www.gdańsk.pl odbędą się w piątek, 18 czerwca. 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl