Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Jak działa komunikacja miejska w Gdańsku? - wypełnij ankietę ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku zaprasza do udziału w ankiecie dotyczącej oceny działania komunikacji miejskiej. Zebrane wśród uczestników badania opinie służyć mają poprawie funkcjonowania transportu publicznego w mieście w obszarach wskazanych przez nich w ankiecie. Kwestionariusz dostępny jest od poniedziałku, 3 grudnia, przez dwa tygodnie.

Jak działa komunikacja miejska w Gdańsku? - wypełnij ankietę ZTM
A
A
data publikacji: 03 grudnia 2018 r.
Gdański tramwaj na pętli w Oliwie
Gdański tramwaj na pętli w Oliwie
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl


Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut, przy czym na więcej pytań odpowiadać będą osoby, które regularnie korzystają z usług gdańskiego ZTM. Ci, którzy sporadycznie wsiadają do autobusu czy tramwaju, otrzymają w zasadzie jedno, zasadnicze pytanie: “co skłoniłoby Cię do korzystania z komunikacji miejskiej”? - z kilkunastoma czynnikami do wyboru.


ankieta
ZTM


Czego ZTM chciałoby się dowiedzieć od swoich stałych pasażerów?    

- Pytamy między innymi o powody korzystania z komunikacji miejskiej, o elementy podróży związane z przejazdem autobusami oraz tramwajami wraz z uwzględnieniem charakterystyki tych środków transportu, o kanały sprzedaży biletów, kontrolę biletów czy połączenia między dzielnicami – mówi Sebastian Zomkowski, zastępca dyrektora ds. przewozów ZTM w Gdańsku. – Analiza ankiet z ubiegłego roku i poprzednich lat wskazywała nam obszary, które wymagały większej uwagi i zdecydowanej poprawy. W efekcie mogliśmy np. polepszyć ofertę komunikacyjną w wybranych dzielnicach czy dostosować rozkłady jazdy do faktycznego zapotrzebowania.

Ankieta jest dostępna od poniedziałku, 3 grudnia, przez dwa tygodnie, czyli do 16 grudnia na stronie internetowej ZTMoprac. IB (0)
www.gdansk.pl
oprac. IB (0)
www.gdansk.pl
wcześniejsza wiadomość
WATCH DOCS. Prawa człowieka w filmie od 4 do 9 grudnia. Wstęp wolny
późniejsza wiadomość
MEVO jeszcze nie w grudniu - kolejna zmiana terminu start…